Як виготовити антисептик своїми руками в домашніх умовах?

Як виготовити антисептик своїми руками?

В силу певних обставин у нашій країні, які набули глобальних масштабів також і по всьому світу через вірус COVID19, наша команда зібрала з усіх джерел дані та публікує рецепти як зробити антисептик для рук у домашніх умовах та захистити себе від вірусів у 2020 році. Оскільки антисептики німецького виробництва фірми Denk Mit настільки швидко розкуповують, що не завжди вони є у наявності в нас на складі.
Ось ті, які нам сподобались найбільше.
Рецепт 1.Вихід - 890 мл готової антисептичної речовини.
1. Спирт етиловий - 833 мл
2. Перекис водню - 42 мл
3. Гліцерин - 15 мл
Спосіб приготування антисептика: змішайте усі ці речовини, розбавивши невеликою кількістю дистильованої або просто кип'яченої води. Не забувайте, що у першу чергу змішується спирт та перекис водню, згодом - додається гліцерин. Залийте отриману суміш у пульверизатор і користуйтесь на здоров'я! Обробляйте руки не менше 30 секунд та пам'ятайте про міжнігтьовий простір на руках.
Рецепт 2. Вихід - 600 мл антисептичної речовини.
1. Рідке мило - 500 мл
2. Ефірне масло чайного дерева, або будь-якої іншої ефірної олії з антибактеріальними властивостями. До них відноситься олія грейпфрутових кісточок, евкаліпту, каяпутова, олія німу та інші. Всі ці ефірні олійки продаються в аптеках. Візьміть 5 капель будь-якої з перелічених олійок для розчину.
3. Гліцерин - 15 мл (це приблизно 3 столові ложки без верху). Додайте води 100 мл, щоб засіб був рідкий та ним зручно було користуватись.
Зверніть увагу, що рідке мило можна замінити дистильованою водою з додаванням незначної кількості спирту. Ефект буде такий самий.
Рецепт 3. Вихід - 400 мл антисептичної речовини.
1. Декасан - продається в аптеках. Його ціна по Україні коливається в межах 135-175 гривень за 200 мл.
2. Дистильована вода - розвести в пропорції 1:1
3. Гліцерин - 15 мл.
Рецепт 4. Вихід - 200 мл антисептичної речовини
1. Дистильована (кип'ячена вода) - 100 мл
2. Спиртова настоянка ромашки або календули (вільно продається в аптеках в ціновому діапазоні від 40 до 60 грн за 50 мл) - 100 мл
3. Ефірне масло антибактеріальної дії - 5 крапель
Рецепт 5. Вихід - 170 мл антисептичної речовини
1. Спирт етиловий - 100 мл
2. Гліцерин - 60 мл
3. Ефірне масло антибактеріальної дії - 10 крапель.
Пам'ятайте, що гліцерин у всіх рецептах не несе ніякої антибактеріальної дії і додається лише з метою запобігання сухості шкіри рук. Сам по собі гліцерин - це живильне середовище дя вірусів. Тому якщо у вас нормальний тип шкіри рук і можна обійтись без нього, використовуйте лише спирт, декасан, спиртові трав'яні настоянки лікарських рослин, ефірні масла з антибактеріальною дією і будьте здорові!
Джерело: за матеріалами друкованих та інтернет-видань, жіночих форумів і тематичних порталів

Коментарі (0): Як виготовити антисептик своїми руками в домашніх умовах?

Залишити відгук

Ваше ім'я

Ваш E-mail

Коментар

Читати статті по категоріях:
Інші статті
  • Змучилися очищувати доріжки від льоду? Хіміки знайшли рішення.

    Зима разом з холодами і снігом приносить ще й додаткові труднощі автомобілістам та власникам приватних будинків, які змушені регулярно прибирати свої сходинки та доріжки від снігу. А очистити їх від ...

  • Фототипи шкіри за класифікацією Т.Фіцпатрика

    Наближається літо... Прийшла пора пляжів, купань, засмаги. А отже, необхідно подумати про захист від такого довгоочікуваного та бажаного сонечка. Адже окрім тепла та засмаги, воно може принести нам ще й ...

  • Як доглядати за одягом для новонароджених

    Догляд за дитячим одягом для новонароджених істотно відрізняється від вимог до догляду за одягом для дорослих. Для дорослих головне значення має зовнішній вигляд одягу, для малюків - в першу чергу ...