Плямовивідники
Безфосфатний продукт

Розподіл за типом тканини

Розподіл за кольором

Наявність хлору

З поміткою Vegan

Назва товару

Бренди

Засоби для виведення плям

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу
Знижка
9069
Код товару
Засіб від плям Ringuva, 500 мл
16 Голосів
138.00 грн.
120.00 грн.

Опис Плямовивідники

 • Які бувають плямовивідники?
  Всі засоби для виведення плям діляться і по складу, і по призначенню. За складом є тверді засоби для виведення плям у вигляді спеціального мила або олівця для точкового виведення плям, є рідкі, порошки, гелеві та спреї. Призначення теж різне - є універсальні плямовивідники, підсилювачі порошку, є спеціалізовані - засоби проти плям від кулькової ручки і косметики, від ягідного соку, вина, кави і трави, від машинного масла, з відбілюючим ефектом і т.д.
 • Який плямовивідник найкращий?
  Більшою популярністю користуються рідкі і сипучі у вигляді порошку для виведення плям німецького виробництва Denk Mit, Dr. Beckmann, Vanish. Спеціалізовані, від конкретного виду плям потрібні в тому випадку, якщо звичайний засіб не справляється із забрудненням.

  Якщо потрібно відіпрати плями з білої та світлої білизни, в такому випадку краще купують засоби для виведення плям з відбілюючим ефектом. Наприклад, порошок від плям для білого OXY виробництва Польщі.
 • Які ціни на плямовивідники?
  Ціни коливаються в межах від 21 гривні до 180 гривень. Ціна на засіб для виведення плям залежить від країни-виробника, торговельної марки і обсягу пляшки.

  При покупці засобів від плям онлайн можливий готівковий і безготівковий розрахунок як післяплатою, так і з передоплатою.Детально умови доставки і оплати розміщені у відповідному розділі магазину.