Господарське мило
Назва товару

Бренди

Господарське мило виробництво Німеччини, Італії, Польщі

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу
8134
Код товару
Жовчне мило від плям Ringuva, 150 г
10 Голосів
8972
Код товару
Біла овечка господарське мило, 1 л
18 Голосів
9484
Код товару
Натуральне господарське мило Ringuva, 150 г
1 Голосів
9974
Код товару
Натуральне господарське мило Ringuva ŪKIŠKAS, 125 г
3 Голосів
Знижка
10082
Код товару

Опис Мило господарське

 • Де купити господарське мило від плям?
  Ви можете замовити таке мило онлайн в інтернет-магазині з доставкою до дому або до найближчого відділення служби доставки на ваш вибір.
 • Яке господарське мило краще - рідке чи тверде?
  Все залежить від того, для чого купується це мило.

  Якщо з метою запирання комірців та манжет, краще обрати рідке - його зручніше використовувати і його формула підсилена спеціальними компонентами проти складних плям. Тверде господарське мило підійде для запирання будь-якого одягу, особливо чудово відпирає дитячі шкарпетки. Для білих речей є спеціальне господарське мило з відбіленням. А для прихильників 100% натуральності радимо детальніше ознайомитись з марсельським милом, яке володіє прекрасними миючими характеристиками та має універсольне застосування в побуті.
 • Які є популярні виробники якісного господарського мила?
  особливо популярне господарське мило німецького виробництва Denk Mit - воно є тверде та рідке, із зручним пензликом для кращого нанесення на плями. Також в асортименті представлені інші європейські марки - Ringuva, Chante Clair та Vanish.

  При купівлі господарського мила онлайн можливий готівковий і безготівковий розрахунок як післяплатою, так і з передоплатою. Детально умови доставки і оплати разміщені у відповідному розділі магазину.