Гарантії

Гарантії

Інтернет-магазин побутової хімії і косметики з Європи "Хмарка" дбає про своїх клієнтів та репутацію, а отже, ми передбачили гарантії для наших покупців. Зокрема:

✔ якщо при отриманні товару Ви виявили брак - в такому разі ми повертаємо Вам кошти у повному обсязі.
✔ у випадку коли отриманий товар не відповідає Вашому замовленню - Ви маєте можливість відіслати його нам назад, причому ми повернемо Вам сплачені за нього кошти або надішлемо потрібну товарну позицію, з оплатою доставки за наш рахунок.
✔ Ви не з'явились у відділення перевезень для отримання посилки протягом 4-ьох днів з моменту сповіщення про її надходження - на 5-ий день зберігання таке замовлення автоматично повертається відправнику. Ми надішлемо таке замовлення повторно за умови повної передоплати вартості товару, в тому числі і зворотньої доставки.
✔ Якщо Ви відмовились від свого замовлення, але вже внесли передоплату за нього, проте воно ще не відіслане Вам поштою - ми повернемо сплачені кошти, за мінусом комісії Банку при проведенні платежу.

Зверніть увагу, що поверненню підлягають товари не пізніше 14 днів з моменту покупки та з цілісними ярликами і без наявних слідів експлуатації! Доставка за рахунок покупця.

Крім того:
● Усі придбані в нашому магазині товари повністю відповідають описовим характеристикам.
● Виставлені фото реальні, зроблені нами особисто і повністю відповідають конкретним товарним позиціям.
● Уся побутова хімія та косметика у нашому онлайн-магазині - найвищої якості та оригінальна, оскільки товар везеться з Німеччини, Польщі, Італії.

Залишилися питання?

Подзвоніть нам!

Ми завжди на зв’язку!

(095)706-69-33

(067)863-50-24

(093)107-55-85

Або ми Вам зателефонуємо :)

Графік роботи магазину

Для вашої зручності ми працюємо ЩОДНЯ
(крім нічних годин :)