Відбілювачі / підкрохмалювачі
Назва товару

Бренди

Відбілювач, підкрохмалювач

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу
Новинка
13356
Код товару
7723
Код товару
Новинка
11622
Код товару
8858
Код товару
9159
Код товару
Засіб від плям для білого одягу Waschkоnig, 750 г
2 Голосів
8556
Код товару
Порошок відбілювач для гардин, 730 г
6 Голосів
8163
Код товару
Vanish OXY Action Гель для Білого, 2 л
2 Голосів

Опис Відбілювачі / крохмаль

  • Який відбілювач для білизни можна використовувати в пральній машині?
    Можна використовувати відбілювачі з хлоркою і без, рідкі та порошкові, але! Важливо знати про те, що при частому використанні відбілюючих засобів на основі хлору можливі пошкодження пральної машини. Ми рекомендуємо використовувати їх не часто, або ж вибирати засоби без хлору в складі. І перед тим, як покласти білизну в барабан пральної машини, речі слід оглянути на предмет наявності металевих брошок та інших деталей декору. Їх потрібно зняти або доведеться прати вручну. А також попередньо змочити речі холодною водою - це вбереже від пошкодження ніжні тканини. Делікатну тканину завжди періть на короткому режимі прання - не більше 15 хвилин. Ну і, звичайно ж, порошок для прання - використовуйте за потребою. Якщо відбілювач для прання йде як підсилювач прального засобу, то кладіть обидва. Якщо просто потрібно відбілити речі, порошок не потрібний.
  • Який відбілювач найкращий?
    Найбільшою популярністю користуються вібілювачі для тканин німецького виробництва - Denk Mit, Heitman, Dr. Beckmann, WaschKonig. Є спеціалізовані засоби для відбілювання гардин, штор, тюлей. Відгуки про всі товари можна подивитися на сайті.
  • Скільки коштує відбілювач для білизни?
    Ціни коливаються в межах від 51 гривні до 180 гривень - залежить від країни-виробника, торговельної марки і кількості відбілювача.