Пральні порошки з Європи
Вік

Розподіл за кольором

Безфосфатний продукт

Тип прального засобу

Розподіл за типом тканини

Назва товару

Бренди

Порошки для прання європейського виробництва

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу

Опис Пральні порошки

 • На що звернути увагу при виборі прального порошку?
  Ви можете прислухатися до порад подруг і почитати відгуки про порошки для прання будь-якого виробника в інтернеті або у нас на сайті. Але! Є критерії, за якими можете прийняти рішення самостійно. Зверніть свою увагу на такі пункти: 1) склад прального порошку - бажано, щоб в ньому були відсутні фосфати та ароматизатори, якщо справа стосується вибору засобу для прання дитячої білизни. Для дитячого одягу найкраще обирати гіпоалергенні порошки без запахів та з відповідним маркуванням на етикетці. 2) країна-виробник - читайте штрих-код. Якість порошків з Німеччини та інших країн ЄС вважається кращою, оскільки там суворо дотримуються норм по вмісту певних миючих хімічних речовин в складі. Якщо і допускаються сильно діючі речовини, то їх кількість зводиться до мінімальної. І, крім того, існують незалежні інститути перевірки якості порошків для прання будь-якого бренду. 3) дивіться на економію - іноді виробник вказує на етикетці максимальну кількість прань при мінімальному завантаженні пральної машини - наприклад, для 2,5 кг. Хоча в основному всі пральні машини розраховані на 4-5 або 6-7 кг завантаження. Не лінуйтеся дивитися зворотну сторону етикеток на порошках і обчислювати середню ціну одного прання. Це допоможе правильно зорієнтуватися у витратах і бюджеті на побутову хімію.
 • Які допустимі і не шкідливі для здоров'я норми фосфатів та фосфонатів у складі пральних порошків?
  Найбезпечніші, звичайно ж, це безфосфатні порошки для прання.

  Вони розроблені відповідно до європейських норм і підходять спеціальну перевірку для використання людям з чутливою шкірою. Також європейські виробники допускають певну норму вмісту фосфатів або ж їх аналогів, фосфонатов, в складі. А саме - не більше 5%.
 • Які умови доставки та оплати при покупці порошків для прання в інтернет-магазині?
  Службою доставки "Нова Пошта", "Делівері", "Укрпошта" або кур'єром додому .

  При доставці можливий готівковий і безготівковий розрахунок як післяплатою, так і з передоплатою. Детально умови доставки і оплати разміщені у відповідному розділі магазину.