Кондиціонери для прання
Вік

Розподіл за типом тканини

Назва товару

Бренди

Кондиціонери-ополіскувачі для прання

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу

Опис Кондиціонери для білизни

  • Як користуватись кондиціонером для прання?
    Кондиціонер для білизни завжди містить мірний ковпачок - це його кришка. Берете потрібну кількість ополіскувача відповідно до інструкції та поміщаєте його у відповідно позначений відділ у пральній машинці - виробники позначають таке відділення квіткою. Якщо у вас сухий кондиціонер, у вигляді гранул, то потрібну кількість засипаєте в цей же відсік. Завжди дотримуйтеся дозування засобу, зазначеного в інструкції. Якщо дасте мало кондиціонера - не буде ефекту, як хотілося б. Якщо багато - можуть залишатися плями або речі будуть трохи липкі на дотик. Також не рекомендується використовувати кондиціонер для прання вовняних виробів, оскільки вони втрачають свою початкову форму.
  • Як діє кондиціонер для прання?
    На завершальному етапі прання відбувається подача кондиціонера в барабан. При цьому частинки кондиціонера обволікають текстиль, згладжують волокна і розпушується речі. Якщо кондіцонер має запах - тоді білизна після прання буде мати аромат парфумів деякий час, зберігаючи ефект свіжості і чистоти. На даний час існує величезний вибір кондиціонерів з ароматами і без, рідких та у вигляді парфумованих гранул, антибактеріальних та звичайних - вибирайте собі до смаку і до потреб.
  • Скільки коштує кондиціонер для прання?
    Ціни коливаються в межах від 70 до 150 гривень - залежить від країни-виробника, торговельної марки і кількості прань. У цьому ціновому діапазоні можете придбати кондиціонери таких брендів, як Denk Mit, Vernel, Burti, Kuschelweich з Німеччини і Coccolino, Chante Clair - виробництва Італії. Також є парфумовані кондиціонери для прання білизни, з концентрованою формулою за ціною 180-200 грн. Детальніше про умови оплати і доставки можете ознайомитись на сайті.