Лізун з піни для гоління своїми руками

Всі дітки граються з лизунами та дуже їх люблять. На жаль, дуже часто малюки кидають його на підлогу або беруть брудними ручками, що і призводить до того, що він псується і його треба викидати. В цьому випадку не потрібно бігти в магазин і купувати новий. Ви можете зробити такого ж лизуна для вашої дитини самостійно! А дитині цей процес стовідсотково сподобається. Ми підібрали для вас кілька різних способів, як зробити цю іграшку в домашніх умовах. Тож почнемо.
Спосіб номер 1: Робимо лизуна з піни для гоління і клею ПВА!
Як ви вже здогадалися, нам знадобиться 100 мл клею ПВА і трохи піни для гоління. Виливаємо в чисту суху мисочку весь вміст баночки з клеєм і додаємо малими дозами піну. Розминаємо отриману масу в руках поки вона повністю не стане однорідною. Якщо хочете, можете влити в неї трохи фарби, якщо є. Підійдуть звичайні масляні, акварель або гуаш. Можете в якості барвника влити навіть зеленку або посипати отриманого лизуна блискітками, так буде ще цікавіше!
Спосіб номер 2: Лизун зі звичайного шампуню!
Візьміть 100 мл шампуню, причому його марка і виробник не грають ніякої ролі, і вилийте його в підготовлену заздалегідь суху ємність. Додайте сюди ж трохи гуаші або будь-якого іншого барвника. Тепер вливайте клей ПВА, постійно помішуючи рідку масу, яка у вас вийшла. Клей потрібно додавати до тих пір поки ви не переконаєтеся, що маса загусла і стала схожою на желе. Тоді лизун вже готовий, малюк може ним гратись. І вам, і дитині результат сподобається, так як такий лизун не буде липнути до ручок!
Спосіб номер 3: Лизун, зроблений із води, клею ПВА та тетраборату натрію.
Нехай вас не лякає професійний медичний термін "тетраборат натрію"! Це речовина дуже розповсюджена і продається у будь-якій найближчій до вашої домівки аптеці. Її купують для дезінфекційної обробки пролежнів, слизових при окремих інфекційних захворюваннях тощо. Словом, цей інгредієнт широкодоступний. Для того, щоб ваш лизун на всі сто відсотків вийшов самим класним та крутим, спочатку одночасно змішуйте воду з клеєм в рівній кількості, постійно помішуючи цю субстанцію. Для зафарбовування у колір підійде гуаш, інші фарби не можна брати, лизун не вийде. Коли суміш стане однорідною, почніть добавляти ві неї тетраборат натрію, приблизно половину стакану. Вливайте його маленькими дозами, і знову ж таки, постійно помішуйте. Коли у вас з'явиться схожа на желе маса, лизуна вже можна діставати, він готовий!
Майте на увазі, що виготовлені в домашніх умовах лизуни довго не зберігаються. І якщо іграшка затверділа чи засохла, то не потрібно на неї лити воду, вона вже непридатна для гри. Краще зробіть своїми руками нову - вашій дитині ця ідея точно сподобається!

Піни для гоління

Джерело: по матеріалам інтернет-видань, блогів і жж

Коментарі (0): Лізун з піни для гоління своїми руками

Залишити відгук

Ваше ім'я

Ваш E-mail

Коментар

Інші статті
  • Делікатне мереживо – відповідний догляд!

    Заглядаючи в історію появи мережива, нам доведеться повернутись аж до часів Стародавнього Єгипту. І хто б сказав? Та ніхто б не сказав, а тим паче вже не повірив би точно. ...

  • Stiftung Warentest - позначка на товарі. Що це?

    Stiftung Warentest - Німецький інститут інформації для споживачів, незалежний, який працює в міжнародних масштабах. Він заснований в 1964 р. в місті Берлін, Німеччина.

  • Як вивести різноманітні плями на одязі?

    Перебуваючи у декретній відпустці, в міру підростання обох моїх найкоханіших діточок, я стала зустрічатись із побутовими проблемами щодо видалення різноманітних плям від дитячих пустощів. Тож щоразу із новим завданням доводилось ...