Догляд за тюлевими фіранками

Тюлеві фіранки є окрасою будь-якого житла, але найголовніше, вони захищають від сонця і створюють в приміщенні атмосферу легкості і чистоти.

Сучасні тюлеві фіранки виготовляються із синтетичних або натуральних волокон.

Догляд за тюлевими фіранками:

1. Підготовка до прання.

Перед пранням фіранки необхідно попередньо струснути від пилу. Після цього необхідно їх замочити в теплому розчині (столова ложка порошку або соди на 10 л води) на 2-3 години.

2. Прання тюлевих фіранок.

Прання фіранок проводиться в теплій воді (40-50°C) з додаванням прального порошку. При пранні фіранки необхідно злегка стискати руками, але ні в якому разі не терти їх, і не викручувати, щоб уникнути псування зовнішнього вигляду і форми. Полоскати тюлеві фіранки необхідно 2 рази: один раз в теплій воді, другий - в холодній. Після прання фіранки можна повісити в розпрямленому стані для стікання води.

3. Прасування фіранок.

Якщо Ви повісили фіранки для стікання води в розпрямленому вигляді, то гладити їх не потрібно. Після стікання води їх вішають на своє місце у вологому вигляді. При необхідності прасування їх накривають тканиною і пропрасовують праскою, температура якого повинні бути не більше 120 °C.

4. Якщо тюлева завіска пожовтіла.

Якщо Ваша синтетична фіранка пожовтіла (вигоріла на сонці, зіпсувалася від дуже гарячої праски і т.д.), її вже неможливо відіпрати. Найкращим виходом з такої ситуації є її забарвлення в ніжні тони. Більш прийнятним є рожевий або блакитний відтінок. Пожовклу бавовняну фіранку можна відбілити в розчині перекису водню (40-50 гр. перекису на 10 л. води).

Джерело: lvi.kiev.ua

Коментарі (0): Догляд за тюлевими фіранками

Залишити відгук

Ваше ім'я

Ваш E-mail

Коментар

Читати статті по категоріях:
Інші статті
  • Оббивка – обличчя Ваших меблів!

    Обличчям ваших м’яких меблів є беззаперечно оббивка. Водночас, порівняно з каркасом, наповнювачем і т.д., це ще й дуже вразлива зона. А тому потребує ретельного догляду. Правильний догляд завжди є гарантом ...

  • Догляд за трикотажем і в'язаними виробами

    Трикотаж завжди був у моді, але останнім часом все більшої популярності набувають речі хендмейд, зроблені своїми руками. Рукодільниці взялися за інструменти, дістали записи з бабусиними секретами, додали креативу, і вийшло ...

  • Як доглядати за одягом для новонароджених

    Догляд за дитячим одягом для новонароджених істотно відрізняється від вимог до догляду за одягом для дорослих. Для дорослих головне значення має зовнішній вигляд одягу, для малюків - в першу чергу ...