Trim США в Україні - інтернет-магазин Хмарка
Назва товару

Категорії

Trim США

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу
1625
Код товару
Пінцет Trim з квадратним кінчиком
0 Голосів
1624
Код товару
Пінцет Trim з тупим кінчиком
0 Голосів

Опис Trim

Протягом вже 60 років компанія The W.E.Basset Company - виробник торгової марки TRIM ®, виготовляє інструменти для персонального догляду, пропонуючи продукцію найвищої якості за доступною ціною. Саме завдяки цьому Trim вже багато років є брендом, якому покупці довіряють найбільше.

Інструменти TRIM продаються в 60 країнах світу: в Європі, на Близькому Сході, в Азії, Центральній і Південній Америці, Африці, Канаді та Мексиці.

Крім того компанія The W.E. Bassett Company пропонує своїм клієнтам інструменти для манікюру і педикюру торгової марки GEM ®.

З'явившись в 1947 році лінія аксесуарів для персонального догляду TRIM, сьогодні включає понад 100 видів різних інструментів, якими користуються мільйони споживачів з усього світу. Вся продукція TRIM відповідає найвищим стандартам якості і може служити вічно.
Асортимент TRIM включає також приладдя для педикюру серії Neat Feet ™ і запатеновану серію Easy Hold ® - остання були розроблена спеціально з урахуванням особливих потреб зрілих покупців. Розширення лінійки продукції для того, щоб відповідати бажанням споживачів, завжди було пріоритетним завданням компанії. І тому сьогодні TRIM пропонує лосьйони для догляду за шкірою, пристрої для професійного догляду та спа-процедур в домашніх умовах.
Останнім нововведенням стали подарункові набори для манікюру, педикюру та корекції форми брів Totally Together ™ і TRIM ® solutions ™ анти-вікової категорії. На додаток до перерахованих вище торгових марок, які продаються в косметичних магазинах, аптеках, супермаркетах, ринках та інших видах торгових точок, компанія виробляє продукцію Kurlash ® / Diamon Deb ®.

За останні 30 років одним з найбільш успішних товарів є також високоякісні сезонні подарункові набори.