Засоби для прання Persil
Вік

Наповнення

Розподіл за кольором

Тип прального засобу

Розподіл за типом тканини

Назва продукту

Категорії

Побутова хімія Persil

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу
Знижка
8775
Код товару
Знижка
9208
Код товару
Persil гель для прання Color 2,5 л
3 Голосів
290.00 грн.
270.00 грн.
8081
Код товару
Пральний порошок Persil Color, 4,225 кг
6 Голосів
3381
Код товару

Опис Persil

Persil – пральний засіб №1 в Німеччині, пропонує найкращу якість і дбайливу турботу про ваші речі.

Persil - бренд компанії Henkel (німецька хімічна компанія, що має більш ніж 120-річну історію. Штаб-квартира знаходиться в місті Дюссельдорф,

Німеччина). У 1876 році в місті Ахені молодий торговець Фріц Хенкель разом з двома приятелями заснував компанію Henkel & Cie. На суд місцевих жителів партнери представили Universal waschmittel, перший універсальний пральний порошок, приготований на основі силікату. Кілька десятків років компанія розвивалася досить спокійно. Але в 1907 році фірма вивела на ринок марку Persil, яка дала імпульс для швидкого зростання Henkel. В даний час до групи Henkel входять 340 заводів у 70 країнах світу. 

Продукція компанії під брендом Persil з моменту свого старту еволюціонувала до сучасних безфосфатних пральних порошків і гелів, розроблених з урахуванням високих вимог до засобів для прання. У нашому інтернет-магазині Вам доступні:

Persil гель для білого одягу - унікальна запатентована компанією-виробником технологія усунення складних плям зі збереженням структури та форми текстилю і функцією відбілювання Deep Clean Technology забезпечить яскраву білизну речам вже після першого прання.

Порошок Persil для білого Universal Megaperls - складається з концентрованих гранул-перлин, ефективність дії яких в рази вища ніж у звичайної структури порошків. 

Persil Color - порошок або гель для прання (на вибір) кольорових тканин з збереженням яскравості кольорів та волокон і форми тканин. Засіб чудово пере навіть при 40 градусах.

Persil Black Gel - рідкий порошок для чорного одягу та темних тканин, який захищає речі від вицвітання навіть при частому пранні і допомагає зберегти речі насичено-чорними тривалий час.

Капсули для прання Persil Duo-Caps та Persil Discs, які чудово перуть при 20 градусах, доглядають текстиль та мають дію 4 в 1 - порошку, плямовивідника та кондиціонера-ополіскувача для прання. Разом з тим, їх дуже зручно використовувати, адже не потрібно думати над дозуванням при кожному пранні.

Усі пральні засоби під торговою маркою Persil в інтернет-магазині оригінального виробництва - Німеччини, Австрії, Польщі. на кожній сторінці з товаром Ви можете ознайомитись детально з особливостями будь-якого засобу для прання Persil та інструкцією по застосуванню.

Ми дбаємо про свою репутацію і гарантуємо якість та оригінальність порошків і гелів для прання Persil.

Користуйтесь із задоволенням!