Old spice США в Україні - інтернет-магазин Хмарка
Стать

Вік

Тип шкіри

Назва товару

Категорії

Old spice США

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу

Опис Old spice

Universal Group є виробником і продавцем продукції особистої гігієни, компанія знаходиться в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія.

Справа Universal Group в першу чергу - це дистрибуція засобів для гоління для чоловіків і жінок, які продаються під торговими марками Old Spice ® ​​і Noxzema ®. Universal Group підтримує ліцензійну угоду з Procter & Gamble Company, яка дає конкретні права на використання цих двох дуже відомих споживачам брендів.

Продукти для гоління Old Spice і Noxzema включають бритви, гелі для гоління і креми для гоління.

Universal Group є частиною Kai USA, LTD., дочірньої компанія KAI Industries Co., Itd of Gifu, Японія. КАІ є провідним виробником тонких інструментів різання, ножів, бритв і персональних бритв в Японії та в усьому світі. KAI виробляє і поставляє всі одноразові бритви і спеціальні предмети для догляду.

Universal Group була заснована в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія в 1993 році. Компанія Universal Group починала як виробник, який представив широкий спектр продуктів для гоління.

Співпраця з компанією Procter & Gamble почалося в 1999 році, коли першу ліцензійну угоду між компаніями було підписано. У вересні того ж року, Universal Group запустила Noxzema - лінію для гоління. В кінцевому рахунку Universal Group продала бізнес по виготовленню бритв в червні 2002 року, а пізніше відкрила Old Spice ® ​​High Endurance ® - лінію для гоління - в лютому 2003 року.

Universal Group і КАІ USA Ltd. сформували своє партнерство в травні 2004, і це ознаменувало початок нової ери для компанії. У тому ж році, в серпні Universal Group запустила перші в світі одноразові бритви під брендами Old Spice High Endurance з 4 лезами і Noxzema.

Новітній продукт Universal Group побачив світ навесні 2006 року, коли Universal Group запустила Old Spice NAVIGATOR ™, першу в світі одноразову бритву. Old Spice NAVIGATOR має батарейне живлення двигуна, який посилає ніжні вібрації чотирьом високопродуктивним лезам, в результаті чого чоловік отримує гладке гоління.

У грудні 2006 року Kai USA, ltd. придбали частку, що залишилася в Universal Group. Kai USA, ltd. придбали 50% акцій Universal Group в травні 2004 року, і в даний час придбали і решту 50% акцій компанії. Відповідно до умов угоди, Universal Group буде мати новий склад ради директорів на чолі з Кодзі Ендо, генеральним директором Каі Group.