Тип шкіри

Стать

Вік

Назва продукту

Тип шкіри у чоловіків

Продукція Malizia

фільтр (0)
Показувати: по ціні по назві по рейтингу
1492
Код товару
Бальзам після гоління Malizia "Vetyver", 100 мл
10 Голосів
5 Відгуків
185.76 грн.
1493
Код товару
1494
Код товару
1495
Код товару
1496
Код товару
Туалетна вода чоловіча Malizia "Ветівер", 50 мл
25 Голосів
17 Відгуків
228.96 грн.
1497
Код товару
Піна для гоління Malizia "Ветівер", 300 мл
8 Голосів
1 Відгуків
102.07 грн.
1498
Код товару
Шампунь-гель чоловічий Malizia "Мускус", 250 мл
6 Голосів
2 Відгуків
89.90 грн.
1513
Код товару
1514
Код товару
1558
Код товару
Дезодорант аерозольний Malizia "Brivido", 100 мл
12 Голосів
4 Відгуків
85.45 грн.
1563
Код товару
Дезодорант аерозольний Malizia "Ваніль", 150 мл
9 Голосів
3 Відгуків
85.45 грн.
1564
Код товару
Дезодорант аерозольний Malizia "Certezza", 150 мл
10 Голосів
1 Відгуків
85.45 грн.

Опис Malizia

Malizia - бренд компанії Mirato S.p.A.

Компанія Mirato S.p.A. з'явилась в 60-х роках, коли Коррадо Раванеллі, існуючий президент компанії, починає виробництво нового продукту для Італійського ринку - лак для волосся. Лак для волосся Splend'or зустрічається з безпосереднім успіхом на ринку і відкриває нові можливості для розвитку компанії.

80-і рр. відзначають основний крок у зростанні Mirato: компанія запускає ТМ Malizia - повний спектр дезодорантів і парфумів для жінок. Крок за кроком діапазон виробів збільшується, і Malizia представляє нові засоби для особистої гігієни та догляду за волоссям, які максимально задовольняють бажання споживача.

У 90-их Mirato представляє нові марки Intesa, Figaro, Gomgel, Bon Bons Malizia і, нарешті, Clinians. ТМ Clinians, запущена в 1993, сьогодні займає вищий щабель серед засобів по догляду за шкірою мас-маркету. Лабораторії Clinians спеціалізуються на створенні засобів для покращення і підтримки краси, спираючись в своїх дослідженнях на найважливіший досвід косметологічних клінік Швейцарії. Використовуючи авангардні наукові розробки і точно вивірені лабораторні методики, фахівці Clinians створили повну лінію засобів по догляду за обличчям і тілом. Революційна формула на базі натуральних активних компонентів, біоклітинних екстрактів і рослинних протеїнів забезпечує максимальну ефективність і професійний результат при використанні засобів у домашніх умовах. Вся продукція Clinians гіпоалергенна, тестована в дерматологічних клініках Швейцарії і відповідає найвищим вимогам.

У 2002 році косметична лінія CLINIANS була нагороджена бронзовою медаллю в номінації «Краща новинка 2002 року». На сьогоднішній день CLINIANS є відомою і добре продається маркою, яка має в своєму складі багату гаму продуктів, багато з яких не мають аналогів.

ТМ Clinians на ринках України та Росії, Mirato позиціонує на щабель вище порівняно з такими брендами як: L'Oreal, Laboratories Garnier, Nivea Visage.

Наприкінці 2005 року компанія Mirato купила торговельну марку Geomar.
Лінія Geomar пропонує Вам продукцію, яка допоможе позбавитися від проблем, пов'язаних з целюлітом і продукцію з догляду за тілом.

Антицелюлітна серія продукції Geomar розроблена і створена спеціально для ефективного вирішення дефектів, обумовлених целюлітом і утворенням локальних жирових відкладень. Високоефективні програми цієї лінії допоможуть Вам на завжди позбавитися від проблем, пов'язаних з целюлітом.

Продукція по догляду за тілом являє собою лінію засобів, призначених для ефективного догляду за бюстом, областю живота і сідниць.

На ринку СНД компанію Mirato представляють: марки Intesa, Figaro і Malizia.