У чому унікальність косметики Lumene?
Призначення (кремів для обличчя)

Стать

Вік

Тип шкіри

Назва товару

Категорії

Косметика бренду Lumene

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу
6405
Код товару
Пудра LUMENE NC MATT POWDER матуюча № 12, Бежевий, 10 г
2 Голосів
9364
Код товару
Палетка тіней LUMENE NORDIC GIRL EYES EYES BABY №4, 6,5 г
1 Голосів
7757
Код товару
9362
Код товару
Матова рідка помада LUMENE CHIC LIQUID MATTE №4, 7 мл
2 Голосів

Опис Lumene

У чому унікальність косметики LUMENE?

Вибираючи косметику для себе, люди завжди підходять до цього процесу дуже педантично. Вперше купуючи щось новеньке, користуються або порадами друзів, у яких вже є досвід використання цього продукту, або ж продавця магазину. Звичайно ж, і вплив реклами не варто недооцінювати. Але мало хто цікавиться про самого виробника, дізнається деталі, з чого зроблений той або інший продукт тощо. Більшість просто читає те, що написано на баночці з кремом ...
Так що таке LUMENE?
Цей бренд фінської косметики бере початок ще з 1970 року, і в нинішній час представлений в більш ніж у 20 країнах світу. Головною місією компанії є досягнення природної краси за допомогою натуральних природних ресурсів виключно з північної Фінляндії.
Для виробництва засобів по догляду за обличчям, декоративної косметики, лосьйонів, - використовуються просто унікальні інгредієнти:
1. Кришталево чиста вода з джерела біля полярного кола, завдяки рівню рН і м'якості якої шкіра ніколи не буде пересушена.
2. Натуральні екстракти трав і олії у складі кремів і флюїдів для обличчя допомагають швидко відчути результат використання, причому один раз спробувавши їх на своїй шкірі, навряд чи захочеться купувати щось інше.
3. В косметиці LUMENE ви не знайдете шкідливі для шкіри консерванти та інші добавки, такі як парабени, лаурилсульфат натрію, фталати, формальдегіди, мінеральне масло бісфенол А і інші. У пріоритеті компанії досягнення максимальної кількості натуральних складових в кожному випущеному продукті. У деяких косметичних засобах вміст натуральних інгредієнтів складає від 80 до 99%!