У чому унікальність косметики LUMENE?
Стать

Вік

Тип шкіри

Призначення (кремів для обличчя)

Назва продукту

Категорії

Косметика бренду LUMENE

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу
6909
Код товару
Блиск для губ LUMENE ARCTIC GLOW, № 04 Промінь, 8 мл
1 Голосів
7757
Код товару
8681
Код товару
Денний крем Lumene Classico для сухої шкіри, 50 мл
2 Голосів
8682
Код товару
Денний крем Lumene Classico Матуючий, 50 мл
1 Голосів

Опис LUMENE

У чому унікальність косметики LUMENE?

Вибираючи косметику для себе, люди завжди підходять до цього процесу дуже педантично. Вперше купуючи щось новеньке, користуються або порадами друзів, у яких вже є досвід використання цього продукту, або ж продавця магазину. Звичайно ж, і вплив реклами не варто недооцінювати. Але мало хто цікавиться про самого виробника, дізнається деталі, з чого зроблений той або інший продукт тощо. Більшість просто читає те, що написано на баночці з кремом ...
Так що таке LUMENE?
Цей бренд фінської косметики бере початок ще з 1970 року, і в нинішній час представлений в більш ніж у 20 країнах світу. Головною місією компанії є досягнення природної краси за допомогою натуральних природних ресурсів виключно з північної Фінляндії.
Для виробництва засобів по догляду за обличчям, декоративної косметики, лосьйонів, - використовуються просто унікальні інгредієнти:
1. Кришталево чиста вода з джерела біля полярного кола, завдяки рівню рН і м'якості якої шкіра ніколи не буде пересушена.
2. Натуральні екстракти трав і олії у складі кремів і флюїдів для обличчя допомагають швидко відчути результат використання, причому один раз спробувавши їх на своїй шкірі, навряд чи захочеться купувати щось інше.
3. В косметиці LUMENE ви не знайдете шкідливі для шкіри консерванти та інші добавки, такі як парабени, лаурилсульфат натрію, фталати, формальдегіди, мінеральне масло бісфенол А і інші. У пріоритеті компанії досягнення максимальної кількості натуральних складових в кожному випущеному продукті. У деяких косметичних засобах вміст натуральних інгредієнтів складає від 80 до 99%!