Kyrell Німеччина в Україні - інтернет-магазин Хмарка
Фіксація

Тип волосся

Призначення (засобів для волосся)

Стать

Вік

Тип шкіри

Назва товару

Категорії

Kyrell Німеччина

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу
8236
Код товару
Німецька піна для укладки KUR 5, 250 мл
1 Голосів

Опис Kyrell

Kyrell - бренд компанії Dalli Werke.

1845 рік - заснування компанії Dalli Werke в старому містечку Штольберг. Це також був момент запуску виробництва першого продукту - мила.

На даний момент, на головному заводі в Штольберзі Dalli Werke виготовляє всі види пральних порошків. Окрім традиційних плямовивідників, порошків для кольорової білизни і пральних порошків для делікатних тканин Dalli Werke випускає також концентрати, супер-концентрати і пральні таблетки. Виробництво здійснюється в три зміни. За річним обсягом виробництва Dalli Werke є одним з найбільших виробників пральних порошків у Європі.

Dalli Werke займається також виробництвом засобів для догляду за тілом та виробництвом натуральної косметики.

Крім того, Dalli Werke займається виробництвом таблеток для посудомийних машин з 2006 року. Виробництво цих дуже складних продуктів, з яких Dalli Werke виробляє різні види, спонукає Dalli Werke до спеціалізованих ноу-хау не тільки з точки зору технології виробництва, а й в області досліджень і розробок. Відповідно до філософії Dalli Werke Відділ досліджень та розвитку цих продуктів знаходиться в Штольберзі, щоб використовувати переваги синергії між R & D і виробництвом в оптимальній формі.