Kamix Польща в Україні - інтернет-магазин Хмарка
Призначення

Назва товару

Kamix Польща

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу
1083
Код товару

Опис Kamix

«KAMIX» - препарат для видалення котельного каменю з'явився на ринку в 1994 р. і досяг величезного торгового успіху. Спочатку фірма виробляла препарат насамперед для потреб промислового сектора, де його охоче купували через неповторні властивості, велику ефективність, незначну корозійність, а також доступну ціну. У цей період препарат був успішно підданий добровільнуій сертифікації в UDT, PZH та інших науково-дослідних інститутах.

Фірма вирішила використати торговельний успіх препарату теж на ринку господарської хімії. Продукт почали розфасовувати в невеликі упаковки, щоб індивідуальні користувачі також могли використовувати високоякісний продукт. На сьогоднішній день дистриб'юторами компанії є найбільші оптові склади, а продукт присутній в пропозиціях маркетів «Macro Cash and Carry», «GЕANT» і «Kaufland» у всій Польщі.

Слідом за розвитком підприємства фірмова пропозицію поповнювалася не тільки новими продуктами сільськогосподарської і промислової хімії, але і технологіями, а також послугами видалення котельного каменя в промислових установках.

Крім того фірма має своїх дистриб'юторів в Австрії, Чехії, Словаччині та Литві.

Препарати фірми «KAMIX» доступні на ринках Білорусії, України, Естонії та Латвії.