Intesa Італія в Україні - інтернет-магазин Хмарка
Тип шкіри у чоловіків

Стать

Призначення (засобів для волосся)

Тип волосся

Вік

Тип шкіри

Фіксація

Назва товару

Категорії

Intesa Італія

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу
Знижка
3140
Код товару
Піна для гоління Intesa "З вітаміном Е", 300 мл
6 Голосів
9545
Код товару
Дезодорант Intesa Energy Power, 150 мл
1 Голосів
3139
Код товару
Піна для гоління Intesa "Олія Авокадо", 300 мл
3 Голосів
3035
Код товару
Шампунь-гель чоловічий Intesa "Vitacell", 250 мл
2 Голосів
1508
Код товару
Піна для гоління Intesa "Vitacell", 300 мл
9 Голосів
1502
Код товару
Шампунь-гель чоловічий Intesa "Женьшень", 250 мл
7 Голосів
1500
Код товару
Шампунь-гель чоловічий Intesa "Алое", 250 мл
8 Голосів
1499
Код товару
Шампунь-гель Intesa Уні-секс "Гуарана", 250 мл
6 Голосів
9641
Код товару
Парфумований Дезодорант Intesa ТАТТОО, 125 мл
1 Голосів
8674
Код товару
Дезодорант Intesa UniSex Per Sognare, 125 мл
4 Голосів
7770
Код товару
Дезодорант кульковий Intesa "Woody", 50 мл
1 Голосів
7705
Код товару
7661
Код товару

Опис Intesa

Intesa - бренд компанії Mirato S.p.A.

Компанія Mirato S.p.A. з'явилась в 60-х роках, коли Коррадо Раванеллі, існуючий президент компанії, починає виробництво нового продукту для Італійського ринку - лак для волосся. Лак для волосся Splend'or зустрічається з безпосереднім успіхом на ринку і відкриває нові можливості для розвитку компанії.

80-і рр. відзначають основний крок у зростанні Mirato: компанія запускає ТМ Malizia - повний спектр дезодорантів і парфумів для жінок. Крок за кроком діапазон виробів збільшується, і Malizia представляє нові засоби для особистої гігієни та догляду за волоссям, які максимально задовольняють бажання споживача.

У 90-их Mirato представляє нові марки Intesa, Figaro, Gomgel, Bon Bons Malizia і, нарешті, Clinians. ТМ Clinians, запущена в 1993, сьогодні займає вищий щабель серед засобів по догляду за шкірою мас-маркету. Лабораторії Clinians спеціалізуються на створенні засобів для покращення і підтримки краси, спираючись в своїх дослідженнях на найважливіший досвід косметологічних клінік Швейцарії. Використовуючи авангардні наукові розробки і точно вивірені лабораторні методики, фахівці Clinians створили повну лінію засобів по догляду за обличчям і тілом. Революційна формула на базі натуральних активних компонентів, біоклітинних екстрактів і рослинних протеїнів забезпечує максимальну ефективність і професійний результат при використанні засобів у домашніх умовах. Вся продукція Clinians гіпоалергенна, тестована в дерматологічних клініках Швейцарії і відповідає найвищим вимогам.

У 2002 році косметична лінія CLINIANS була нагороджена бронзовою медаллю в номінації «Краща новинка 2002 року». На сьогоднішній день CLINIANS є відомою і добре продається маркою, яка має в своєму складі багату гаму продуктів, багато з яких не мають аналогів.

ТМ Clinians на ринках України та Росії, Mirato позиціонує на щабель вище порівняно з такими брендами як: L'Oreal, Laboratories Garnier, Nivea Visage.

Наприкінці 2005 року компанія Mirato купила торговельну марку Geomar.
Лінія Geomar пропонує Вам продукцію, яка допоможе позбавитися від проблем, пов'язаних з целюлітом і продукцію з догляду за тілом.

Антицелюлітна серія продукції Geomar розроблена і створена спеціально для ефективного вирішення дефектів, обумовлених целюлітом і утворенням локальних жирових відкладень. Високоефективні програми цієї лінії допоможуть Вам на завжди позбавитися від проблем, пов'язаних з целюлітом.

Продукція по догляду за тілом являє собою лінію засобів, призначених для ефективного догляду за бюстом, областю живота і сідниць.

На ринку СНД компанію Mirato представляють: марки Intesa, Figaro і Malizia.