Gem Німеччина в Україні - інтернет-магазин Хмарка
Назва продукту

Категорії

Gem Німеччина

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу
1602
Код товару
Манікюрний та педікюрний набір Gem Bath Pac
0 Голосів
1605
Код товару
Пінцет Gem зі скошеним кінчиком
0 Голосів
2617
Код товару
Пінцет Gem з квадратним кінчиком
0 Голосів
3784
Код товару
Манікюрні кусачки для кутикули Gem 123150
1 Голосів

Опис Gem

Gem - бренд компанії The W.E.Basset Company.

Протягом вже 60 років компанія The WEBasset Company - виробник торгової марки TRIM ®, виготовляє інструменти для персонального догляду, пропонуючи продукцію найвищої якості за доступною ціною. Саме завдяки цьому Trim вже багато років є брендом, якому покупці довіряють найбільше.

Інструменти TRIM продаються в 60 країнах світу: в Європі, на Близькому Сході, в Азії, Центральній і Південній Америці, Африці, Канаді та Мексиці.

Крім того компанія The W.E. Bassett Company пропонує своїм клієнтам інструменти для манікюру і педикюру торгової марки GEM ®.

З'явившись в 1947 році лінія аксесуарів для персонального догляду TRIM, сьогодні включає понад 100 видів різних інструментів, якими користуються мільйони споживачів з усього світу. Вся продукція TRIM відповідає найвищим стандартам якості і може служити вічно.
Асортимент TRIM включає також приладдя для педикюру серії Neat Feet ™ і запатеновану серію Easy Hold ® - остання були розроблена спеціально з урахуванням особливих потреб зрілих покупців. Розширення лінійки продукції для того, щоб відповідати бажанням споживачів, завжди було пріоритетним завданням компанії. І тому сьогодні TRIM пропонує лосьйони для догляду за шкірою, пристрої для професійного догляду та спа-процедур в домашніх умовах.
Останнім нововведенням стали подарункові набори для манікюру, педикюру та корекції форми брів Totally Together ™ і TRIM ® solutions ™ анти-вікової категорії. На додаток до перерахованих вище торгових марок, які продаються в косметичних магазинах, аптеках, супермаркетах, ринках та інших видах торгових точок, компанія виробляє продукцію Kurlash ® / Diamon Deb ®.

За останні 30 років одним з найбільш успішних товарів є також високоякісні сезонні подарункові набори.