Figaro Італія в Україні - інтернет-магазин Хмарка
Стать

Тип шкіри

Тип шкіри у чоловіків

Назва товару

Категорії

Figaro Італія

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу
1584
Код товару
Піна для гоління Figaro "Ментол", 400 мл
13 Голосів
1586
Код товару
Лосьйон після гоління Figaro, 150 мл
14 Голосів
1587
Код товару
Крем для гоління Figaro "Мигдаль", 150 мл
20 Голосів

Опис Figaro

Figaro - бренд компанії MILMIL 76 (Mirato Group).

Компанія MILMIL 76 приступила до поширення італійського виробництва косметичних засобів, які базуються на натуральних компонентах і вітамінах. Ці засоби дуже високої якості і ціни приємно низькі. MILMIL 76 пропонує професійні лінії, а також повсякденні споживчі товари. Великі, прості упаковки + приємно низька ціна + якість. В Італії та в більшості країн Європи, ця продукція необхідна і доступна в найбільш популярних супермаркетах, аптеках і салонах краси.

Історія
MILMIL 76 Відома фірма з виробництва косметики та засобів особистої гігієни, з майже 30-річним досвідом роботи на ринку. MILMIL 76 продовжує розвиватися і розширювати своє виробництво, і є однією з провідних компаній в своїй області в Італії. Всі ці роки MILMIL опирався на принципи високої якості.

Суспільство сьогодні
В MILMIL 76 сьогодні працюють понад 100 співробітників. Завод розташований в тихій сільській місцевості в 50 км на захід від Мілану. Добре розвинені налагоджені відносини з клієнтами. Одним з ключових чинників успіху є те, що клієнт знає: він отримуватиме якісний продукт.

Розробка
MILMIL 76 проводить наукові дослідження і створює косметику, сонцезахисні лінії і лінії товарів для особистої гігієни. Сучасне обладнання - це гарантія якості, яка задовольняє вимоги замовника. Таким чином, наша продукція часто оновлюється для забезпечення високої якості за низькою ціною.

Виробництво
Це нова і сучасна фабрика, яка охоплює більш ніж 38.000 м.кв.

MIRATO GRUPA
MILMIL 76 входить в концерн з фабрикою MIRATO.