Elidor Італія в Україні - інтернет-магазин Хмарка
Призначення (засобів для волосся)

Тип волосся

Вік

Тип шкіри

Фіксація

Назва товару

Категорії

Elidor Італія

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу
2295
Код товару
Піна для волосся Elidor, 250 мл
1 Голосів

Опис Elidor

Elidor - бренд компанії MILMIL 76 (Mirato Group).

Компанія MILMIL 76 приступила до поширення італійського виробництва косметичних засобів, які базуються на натуральних компонентах і вітамінах. Ці засоби дуже високої якості і ціни приємно низькі. MILMIL 76 пропонує професійні лінії, а також повсякденні споживчі товари. Великі, прості упаковки + приємно низька ціна + якість. В Італії та в більшості країн Європи, ця продукція необхідна і доступна в найбільш популярних супермаркетах, аптеках і салонах краси.

Історія
MILMIL 76 Відома фірма з виробництва косметики та засобів особистої гігієни, з майже 30-річним досвідом роботи на ринку. MILMIL 76 продовжує розвиватися і розширювати своє виробництво, і є однією з провідних компаній в своїй області в Італії. Всі ці роки MILMIL опирався на принципи високої якості.

Суспільство сьогодні
В MILMIL 76 сьогодні працюють понад 100 співробітників. Завод розташований в тихій сільській місцевості в 50 км на захід від Мілану. Добре розвинені налагоджені відносини з клієнтами. Одним з ключових чинників успіху є те, що клієнт знає: він отримуватиме якісний продукт.

Розробка
MILMIL 76 проводить наукові дослідження і створює косметику, сонцезахисні лінії і лінії товарів для особистої гігієни. Сучасне обладнання - це гарантія якості, яка задовольняє вимоги замовника. Таким чином, наша продукція часто оновлюється для забезпечення високої якості за низькою ціною.

Виробництво
Це нова і сучасна фабрика, яка охоплює більш ніж 38.000 м.кв.

MIRATO GRUPA
MILMIL 76 входить в концерн з фабрикою MIRATO.