Призначення (засобів для волосся)

Тип волосся

Тип шкіри

Фіксація

Стать

Вік

Назва продукту

Продукція бренду Echosline Італія

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу

Опис Echosline

Echosline - особлива марка, головною місією якої є розробка професійних засобів для догляду за волоссям, простих у вживанні, у той же час якісних і ефективних.

Вся продукція Echosline виготовляється в Італії, що гарантує її високу якість.
Любов марки Echosline до краси є головним принципом і девізом всього персоналу компанії, що займається дослідженнями, розробками нових унікальних і інноваційних формул для кращого догляду за Вашимиволоссям.

Echosline - бренд компанії Gifex Italia SRL (консорціум Pettenon Cosmetics SPA).

Pettenon Cosmetics SPA -це консорціум, що спеціалізується на виробництві професійних засобів для догляду за волоссям. Продукція представлена ​​в усьому світі широким асортиментом виробів під власною маркою, а також під іншими марками і здатна задовольнити різноманітні потреби ринку, замовників, різних товаропровідних 
мереж. 

Філософія компанії

Класика і динаміка. Echosline представляє обидві лінії по догляду за волоссям. Висока якість і широкий асортимент продукції дозволяють підбирати різні художні рішення, які будуть гармонійно поєднуватися з будь-яким стилем життя і підійдуть для будь-якого типу волосся.

Бездоганна та інноваційна формула піклується про Ваше волосся. Компанія пропонує широкий асортимент високоякісних і простих у застосуванні продуктів, які допоможуть Вам досягти фантастичних результатів.

Марка Echosline - це мода, фарби, емоції і любов до прекрасного.