Dr.Beckmann побутова хімія
Призначення

Розподіл за типом тканини

Форма плямовивідника

Вік

Розподіл за кольором

Наповнення

Кількість використання

Назва товару

Категорії

продукція бренду Dr.Beckmann Німеччина

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу

Опис Dr.Beckmann

Таблетки для чищення кавових машин Dr. Beckmann
Регулярне чищення кавомашини дозволить продовжити термін її служби і водночас насолодитися чудовим смаком кави. Після кожного використання кавомашини кавові жири та масла накопичуються, що може негативно вплинути на роботу пристрою. Таблетки для очищення кавомашини Dr Beckmann видаляє залишки кави і при цьому забезпечує надійний захист пристрою.

Спосіб використання:

- Повністю автоматичні кавомашини з програмою очищення:
Дотримуйтеся рекомендацій виробника пристрою.

- Повністю автоматичні машини з ящиком для кавового порошку:
Помістіть таблетку в контейнер для кавового порошку та поставте чашку під носик. Увімкніть програму приготування порошкової кави. Коли чашка буде наповнена водою наполовину, вимкніть прилад на 8 хвилин (головний вимикач). Знову увімкніть машину та наповніть чашку за тією ж програмою. Повторіть процес без таблетки принаймні 3 рази. Потім вийміть блок заварювання та добре промийте під проточною водою. Перед використанням кавоварки знову залийте 2 чашки води.

- Кавоварки без ящика для порошку:
Розчиніть таблетку в мисці з теплою водою. Зніміть блок заварювання. Очистіть фільтр і насадку розчином (губкою або маленькою щіткою) і залиште на 5 хвилин. Повторіть процес очищення принаймні 3 рази. Нарешті, промийте блок заварювання під проточною водою та вставте його в пристрій. Щоб очистити піддон для збору крапель (наведених вище типів кавомашин), помістіть одну таблетку в піддон і залийте його теплою водою на 2/3 висоти. Залиште приблизно на 30 хвилин, а потім ретельно змийте.

-Традиційні кавомашини (під тиском, портафільтр): спорожніть сито, потім помістіть таблетку в порожнє сито. Встановіть сито в заварювальний блок. Натисніть важіль кришки (або перемикач запуску кавомашини) протягом 10 секунд. З переливу заварювального блоку випливатиме піна. Повторіть цей процес 5 разів. Зніміть сито та очистіть блок заварювання відповідною щіткою. Потім вставте порожнє сито в блок заварювання та промийте водою протягом 10 - 5 секунд. Ретельно вимийте сито та висушіть його перед повторним встановленням.

-Термоси/кавники: помістити 1 таблетку в термос або кавник, залити теплою водою на 2/3 і залишити на 30 хвилин. Ретельно промити.

Таблетки не призначені для видалення накипу.

Зроблено в Німеччині