Dalli Німеччина в Україні - інтернет-магазин Хмарка
Вік

Тип шкіри

Розподіл за кольором

Тип прального засобу

Розподіл за типом тканини

Назва товару

Категорії

Dalli Німеччина

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу
7722
Код товару
Натуральне мило без запаху Dalli, 3 шт. по 125 г
1 Голосів
9053
Код товару
Гель для прання білих речей Dalli Activ, 3.65 L
10 Голосів

Опис Dalli

Dalli - бренд компанії Dalli Werke.

1845 рік - заснування компанії Dalli Werke в старому містечку Штольберг. Це також був момент запуску виробництва першого продукту - мила.

На даний момент, на головному заводі  в Штольберзі Dalli Werke виготовляє всі види пральних порошків. Окрім традиційних плямовивідників, порошків для кольорової білизни і пральних порошків для делікатних тканин Dalli Werke випускає також концентрати, супер-концентрати і пральні таблетки. Виробництво здійснюється в три зміни. За річним обсягом виробництва Dalli Werke є одним з найбільших виробників пральних порошків у Європі.

Крім того, Dalli Werke займається виробництвом таблеток для посудомийних машин з 2006 року. Виробництво цих дуже складних продуктів, з яких Dalli Werke виробляє різні види, спонукає Dalli Werke до спеціалізованих ноу-хау не тільки з точки зору технології виробництва, а й в області досліджень і розробок. Відповідно до філософії Dalli Werke Відділ досліджень та  розвитку цих продуктів знаходиться в Штольберзі, щоб використовувати переваги синергії між R & D і виробництвом в оптимальній формі.