Comair Німеччина в Україні - інтернет-магазин Хмарка
Назва товару

Comair Німеччина

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу
2039
Код товару
Папір для хімічної завивки Comair End-Paper, 1000 шт.
0 Голосів

Опис Comair

Історія успіху марки Comair почалася в 70-х роках із запуском унікального гребеня, виготовленого з Celcon, міцного матеріалу. Ця серія гребенів була представлена ​​як "синє чудо" і складалася з асортименту 10-12 різних гребенів, які все ще доступні сьогодні в злегка оновленому вигляді.

Протягом довгого часу, не тільки асортимент гребенів, а й весь асортимент продукції був продовжений. Сьогодні є більше 1900 різноманітних одиниць.

З 2007 року Comair (Німеччина) розповсюдила бренд практично по всьому світу, в 41 країну. В даний час повний асортимент Comair зберігається на 8500 м2.

У галузі, бренд Comair вже давно вважається спеціалістом з професійних потреб перукарів. Comair продовжує встановлювати перукарські тенденції з постійними інноваціями.

Інноваційність - висока якість - чесність:

інноваційність
Comair завжди прагне адаптувати і розвивати асортимент. Comair відвідує виставки по всьому світу в пошуках останніх тенденцій для їх впровадження, а не тільки для того, щоб не відставати від тенденцій.

висока якість
Comair робить наголос на високу якість продукції. Це означає, що всі нові продукти, професійно протестовані з урахуванням матеріально-технічних вимог і мають сучасний дизайн.

справедлива ціна
Справедливість ціни дуже важливі для Comair. Акцент тут робиться на привабливі ціни і якість.