Colgate США в Україні - інтернет-магазин Хмарка
Вік

Призначення (зубної пасти)

Тип зубів

Жорсткість

Назва товару

Категорії

Colgate США

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу
9220
Код товару
3924
Код товару
3816
Код товару
Зубна паста Colgate "Dentagard Original", 100 мл
2 Голосів
2260
Код товару
Зубна паста Colgate "Dentagard Original", 75 мл
4 Голосів
2131
Код товару
Зубна паста Colgate "Dentagard Original", 100 мл
10 Голосів

Опис Colgate

Бренд Colgate компанії Colgate-Palmolive Company - світовий лідер у виробництві зубних паст, а також один зі світових лідерів за кількістю власних патентів на винаходи в області гігієни порожнини рота.

Історія бренду почалася в 1806 році з відкриття Вільямом Колгейт бізнесу з продажу крохмалю, мила і свічок в Нью-Йорку (США). Проте першу зубну пасту Colgate компанія випустила в 1873 році. Паста називалася дентальним кремом, представляла собою кремоподібну масу і була упакована у скляні баночки.

З 1896 року зубна паста Colgate стала випускатися в олов'яних тюбиках, схожих на сучасні. Ідея використовувати тюбики для зубних паст належить стоматологу Шеффілду. Компанія Colgate & Company не тільки налагодила виробництво пасти в тюбиках, а й стала володарем прав на цей винахід.

Завдяки вдало обраній стратегії справи компанії з кожним роком йшли все успішніше, і в 1906 році компанія відзначила свій столітній ювілей, виробляючи великий асортимент зубних паст, господарського та туалетного мила, різних парфумів. У цьому ж році Colgate & Company почала розширювати виробництво в Джерсі Сіті, побудувавши там 8-поверхову виробничу будівлю, куди в 1910 році з Нью-Йорка переїхала вся компанія.

Бренд Colgate став піонером спеціальних стоматологічних програм для дітей - в 1911 році компанія проводить безкоштовні консультації дитячих дантистів з роздачею зубних щіток та зубних паст Colgate. Такі освітні програми під егідою бренду проводяться компанією і сьогодні.

У 1928 році до Colgate & Company приєдналася компанія Palmolive-Peet, утворивши Colgate-Palmolive-Peet. У 1953 прізвище Peet опустять, і це вже буде та Colgate-Palmolive Company, яку ми знаємо сьогодні. У 1995 році Colgate-Palmolive придбала торгову марку Kolynos (зубна паста), що ще більше посилило позиції компанії в галузі засобів для догляду за порожниною рота.

Бренд Colgate сьогодні продається більш ніж в 100 країнах світу. Colgate-Palmolive Company - трансконтинентальна 13-мільярдна корпорація, яка виробляє продукцію для догляду за порожниною рота, для догляду за тілом, побутову хімію та корми для тварин.