Наповнення

Назва продукту

Clinar Німеччина

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу

Опис Clinar

Clinar - бренд компанії LUHNS GmbH.

LUHNS GmbH, виробник миючих засобів та косметики для різних цілей, постачальник індивідуальних ринковоорієнтованих продуктів для індивідуального використання, що спеціалізується на власних брендах. Продукти LUHNS присутні протягом десятиліть в спеціалізованих магазинах і супермаркетах на полицях миючих засобів, побутової хімії і продукції по догляду за тілом. Клієнтами компанії є практично всі відомі дискаунтери Європи.

На додаток до всіх рідких засобів для миття посуду, пом'якшувачів тканини і спеціальних продуктів для пралень, асортимент LUHNS також включає в себе весь спектр стандартних миючих засобів, а також широкий вибір спеціальних миючих засобів. В області волосся і тіла, догляду за собою, LUHNS, природно, виробляє як високоякісні шампуні та інші продукти для догляду за волоссям, так і гелі для душу і ванни, а також косметику. Асортимент регулярно доповнюється новими розробками з високоякісними інноваціями.

LUHNS тепер складається з двох виробничих об'єктів, у Гревені і Бопфінгені (Німеччина) і адміністративний центр на батьківщині компанії - Вупперталь. У 2009 році 320 співробітників компанії забезпечили загальний оборот близько 170 мільйонів євро. З річним обсягом виробництва більше 200 млн. одиниць, LUHNS є одним з кращих виробників Європи в сфері миючих засобів та косметики.