Розподіл за кольором

Тип прального засобу

Розподіл за типом тканини

Вік

Наповнення

Назва продукту

Категорії

Burti Німеччина

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу
Знижка
8567
Код товару

Опис Burti

Компанія Burnus була заснована в 1836 році. Ім'я компанії Burnus походить від назви білосніжною одягу арабських скакунів, який є ознакою багатства і благородства володаря цього одягу.

Назва компанії Burnus підкреслює ефективність біологічних миючих засобів, що випускаються компанією з 1914 року. Протягом 30 років продукція компанії Burnus була абсолютним лідером на Європейському ринку засобів для чищення.

У 1951 році компанія Burnus стає основним постачальником чистячих засобів торгової марки BURTI в професійні пральні, лікарняні пральні та хімчистки. Це стало можливо завдяки високій ефективності миючих засобів. Але крім цього важливо зазначити, що засоби для прання є гіпоалергенними, дерматологічно нейтральними, і чудово дезінфікують білизну, що особливо важливо для лікарень як для дорослих, так і для дитячих відділень. Так само важливо відзначити, що ці кошти максимально безпечні для волокон тканини, не руйнують і не стоншують структуру нитки, продовжують термін експлуатації білизни.

До 2006 року пральні засоби марки BURTI випускалися тільки для внутрішнього ринку Німеччини, де вони є безумовним фаворитом серед пральних порошків для професійного і домашнього використання. Були розроблені спеціальні засоби для догляду за дорогим і якісним одягом з таких матеріалів як шерсть, кашемір, шовк. Так само ці засоби для прання чудово доглядають за тонкими і кольоровими тканинами.

У 2008 році на з'явилися нові засоби ТМ BRUTI для догляду за білою білизною. Всі засоби цієї лінійки засновані на натуральному милі і володіють спеціальним OXI - ефектом, який необхідний для догляду за білосніжними тканинами.

Спеціально для дітей була розроблена лінійка під назвою BURTI Baby. Миючі засоби цієї серії підходять для прання білизни для новонароджених з перших днів їхнього життя, є абсолютно безпечними для шкіри малюків, при цьому чудово перуть одяг та білизну. Важливою властивістю засобів є властивість миючих засобів BURTI ніжно доглядати за одягом, не руйнувати його структуру, що дуже важливо при частому, можливо, навіть щоденному пранні білизни та одягу.