Компанія Burti, Німеччина
Категорії

Бренди

Розподіл за кольором

Тип прального засобу

Розподіл за типом тканини

Вік

Наповнення

Назва товару

Засоби для прання Burti

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу
8864
Код товару
Кондиціонер для прання Burti Дитячий, 1.45 л
6 Голосів
8863
Код товару
Рідкий порошок Burti Дитячий, 1.45 л
5 Голосів
8592
Код товару
Пральний порошок Burti Compact без фосфатів, 1,1 кг
15 Голосів

Опис Burti

Традиції німецького бренду безфосфатної побутової хімії Burti яскраво виражають тенденції сучасних вимог світової спільноти до засобів для прання в цілому. Порошки і гелі для прання, які присутні в кожному домі та щоденно використовуються у побуті кожного з нас, мають бути безпечні для здоров'я дорослих та дітей, лагідні до навколишнього середовища і разом з тим, забезпечувати якісне прання навіть дуже складних забруднень, зберігаючи колір і форму речей. 

Безфосфатні порошки Burti не викликають алергії - кожний гель для прання та порошок проходить тестування німецьким інститутом алергології та має відповідне заключення, яке виробник обов'язково розміщає на упаковці. 

Активні формули засобів Burti постійно переглядаються виробником та удосконалюються з точки зору очисних властивостей. Нові комбінації ферментів та поверхнево-активних речовин ефективно усувають бруд з білизни при меншому дозуванні та зберігають яскравість кольорового текстилю і новизну волокон. Одяг з Бурті зберігає колір, форму та свою новизну значно довший час. Засоби для прання Бурті економні у дозуванні та розгортають свою силу на повну навіть при низьких температурах прання і малих оборотах пральної машинки.

Компанія відмовилась від мікропластику - непрозорих компонентів у складі своєї продукції. Ці речовини забруднюють воду та навколишнє середовище, тож відмова від них береже наше довкілля. Зовнішня упаоквка пральних засобів Burti складається із сертифікованого картону, який виробляється з врахуванням основних принципів відповідального управління лісами і має сертифікацію FSC.

В магазині побутової хімії Hmarka.UA можна замовити якісні пральні порошки та гелі Бурті за приємною ціною. Ми постійно відстежуємо новинки в асортименті цієї компанії та здійснюємо постачання німецьких засобів для прання Burti оригінальної якості.

На даний час в асортименті магазину представлені burti дитячий (гель для прання та порошок), ополіскувач для дитячої білизни, гель для прання шерсті, засіб для прання пуховиків, burti для чорного текстилю, засіб для прання спортивного одягу та мембранних тканин, burti порошок для кольорового текстилю у малій та великій 4,312 кг упаковці та інші види. З усім переліком продукції цієї марки можете ознайомитись на офіційному сайті виробника.

Про умови доставки і оплати замовлень у нашому інтернет-магазині Hmarka.UA читайте у відповідному розділі на сайті або запитайте у менеджера. Вдалих Вам покупок!