Тип шкіри

Назва продукту

Продукція бренду Vivienne Sabo Швейцарія

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу

Опис Vivienne Sabo

  Вів'єн Сабо жила в Парижі на початку 20-го століття, вчилася хімії, разом зі своїм нареченим, захоплювалася створенням власних косметичних продуктів, ділилася їх рецептами на сторінках щоденника. Але головне, що вразило людину, що прочитала щоденник Вів'єн Сабо, це історія її кохання, символічна, прекрасна і надихаюча, вічна як саме життя.

Довоєнний Париж, кінець 30-х. Молоді студенти факультету хімії Вів'єн і Луї закохані і щасливі. Будучи талановитими хіміками, вони намагалися знайти практичне застосування своїм знанням. Вів'єн, володарка прекрасної зовнішності, дуже любила косметику і з успіхом її застосовувала. Користуючись знаннями, отриманими в університеті, вона створювала власні засоби для догляду за собою, Луї допомагав їй. У лабораторії вони винаходили нові формули туші, помад, підводок для очей. Вони робили помітні успіхи на цьому терені і мріяли про власну лабораторію краси.

Вів'єн стала справжньою парижанкою: легкою, романтичною.
Її краса і чуттєвість надихали Луї. Одного разу вона розповіла Луї історію палкого кохання імператора Наполеона і прекрасної Жозефіни. Символом їхньої любові була фіалка. Це була улюблена квітка Жозефіни, вона приносила їй удачу. Букет фіалок був вісником про її звільнення із в'язниці. Одягнена в сукню, прикрашену не діамантами, а ніжними фіалками, вона підкорила молодого генерала, який став потім великим імператором і її чоловіком. З тих пір, щороку, 9 березня, в день їхнього весілля Наполеон підносив королеві свого серця ніжний букетик фіалок. Луї дуже сподобалася ця історія, і він, наслідуючи приклад великого француза, тепер також кожного весняний ранку дарував Вів'єн цей символ любові і Парижу.

У 1940 році, навесні у долю мільйонів французів втрутилася війна. Луї, будучи патріотом, пішов в Опір. Коли він прийшов прощатися, то приніс своїй коханій горщик з фіалками, і сказав що його душа залишиться з Вів'єн в цих ніжних кольорах і, як і раніше щоранку він буде поруч з нею. Ну а якщо доля розлучить їх, фіалки відчують і розкажуть про це ...
З тих пір фіалки стали найдорожчим, що було у Вів'єн. Щоранку із завмиранням серця вона бігла до вікна, що б подивитися, чи живий її милий ... Але ось одного разу вона побачила, що квітка опала, пелюстки мляво лежали поруч ...
Через тиждень прийшла звістка, що Луї загинув ....
На цьому закінчується щоденник, і сліди Вів'єн губляться в післявоєнній Європі ...

Ця зворушлива і світла історія любові і життя прекрасної юної француженки надихнули творців марки. Описані в щоденнику рецепти послужили для створення формул косметичних продуктів марки. Вони були вдосконалені і збагачені відповідно до вимог до сучасного макіяжу. Виробництво марки було доручено швейцарській компанії «Vivienne Cosmetics AG».
Так народилася декоративна косметика Vivienne Sabo, що носить ім'я її приголомшливої натхненниці.
Мрії Vivienne Sabo втілилися в життя!