Декоративна косметика Vivienne Sabo
Тип шкіри

Назва продукту

Категорії

Косметика бренду Vivienne Sabo

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу
7279
Код товару
Vivienne Sabo набір міні-пилочок для нігтів, 4 шт.
4 Голосів
7281
Код товару
Vivienne Sabo пилочка для нігтів 4-стороння
7 Голосів
7288
Код товару
Vivienne Sabo кніпсер манікюрний
3 Голосів
7294
Код товару
Vivienne Sabo аплікатор косметичний, 5 шт.
2 Голосів
7297
Код товару
7299
Код товару
Vivienne Sabo спонж косметичний латексний, 2 шт.
3 Голосів

Опис Vivienne Sabo

Історія косметики під брендом Vivienne Sabo оповита драматичною таємницею зникнення своєї винахідниці.

Дуже давно, ще у 30-х роках минулого століття, в Парижі, двоє закоханих хіміків-лаборантів робили свої перші відкриття в косметичній області. На превеликий жаль, війна розлучила закоханих. І сама Вів'єн з того часу зникла назавжди. Її щоденник із записами та результатами дослідів дивом зберігся, і після багатьох десятиліть по тому, в 2006 році у Швейцарії, був зареєстрований новий бренд під назвою "Vivienne Sabo".

Якість та палітра декоративної косметики цієї марки дуже швидко здобула прихильність мільйонів панянок. У нинішній час її можна купити у великих маркетах і маленьких затишних магазинчиках у багатьох куточках світу. Відмінною рисою продуктів цього бренду залишається висока якість, стійкість і, звичайно ж, надзвичайна кольорова гама.

За допомогою косметики Vivienne Sabo можна створити і милий ніжний образ, і образ фатальної жінки. Вибір помад, блисків для губ, олівців та лайнерів для повік, моно-тіней, а також їх палеток настільки різноманітний, що можна у ньому загубитися. Будь-яка жінка задовільнить свій смак. Що ж стосується дуже прискіпливих покупців, можна з упевненістю сказати, що після тестування на собі, вони будуть сміливо рекомендувати цю косметику всім своїм подругам! Адже тіні від Vivienne Sabo завжди лягають рівно і не обсипаються, туші не склеюють вії і не відпечатуються під очима, а помади не розтікаються за контур вуст.

Тож із косметикою цього бренду ви завжди можете бути впевнені у своєму мейк-апі та у своїй привабливості.