Trisa Швейцарія в Україні - інтернет-магазин Хмарка
Вік

Жорсткість

Назва продукту

Trisa Швейцарія

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу
1080
Код товару
Зубна щітка Trisa "Екстра" м'яка, 2 шт.
3 Голосів
1391
Код товару
Зубна щітка Trisa "Екстра" середня, 2 шт.
2 Голосів
1392
Код товару
Зубна щітка Trisa "Organic" м'яка
4 Голосів
1393
Код товару
Зубна щітка Trisa "Flex Activ" м'яка-середня, 2 шт.
3 Голосів
1394
Код товару
Зубна щітка Trisa "Flex Activ" середня-жорстка, 2 шт.
3 Голосів
1395
Код товару
Зубна щітка Trisa "Organic" середня
5 Голосів

Опис Trisa

Швейцарська компанія Trisa заснована в 1887 році і має унікальний досвід з випуску продукції для гігієни порожнини рота. Асортимент, який постійно розширюється, включає в себе зубні щітки, інтердентальні засоби і ряд електроприладів для гігієни порожнини рота. Щодня Trisa випускає більше 500000 тис. зубних щіток.

Зубні щітки Trisa відрізняються бездоганною якістю. Trisa є єдиним виробником зубних щіток в Європі, який володіє міжнародним сертифікатом гарантії якості ISO 9001. Вже протягом багатьох років Trisa плідно співпрацює зі щвейцарскими університетами. Завдяки цьому вся продукція Trisa розробляється на основі результатів останніх наукових досліджень.

Вже більше 100 років Trisa виробляє гребінці і щітки для волосся найвищої якості. Високий рівень розвитку, дозволяє регулярно розробляти нову продукцію, всі нові розробки Trisa користуються великим попитом.

Trisa випускає гребінці і щітки для волосся наступних серій: Trisa Standart, Trisa Fantasy, Trisa Airbrush, Trisa Hair System, дитячі гребінця, а також прикраси для волосся, як для дітей, так і для дорослих.

Зубні щітки та засоби догляду за міжзубними просторами: Trisa Easy, Trisa FlexHead, Trisa Magic World, Trisa Ultra, Trisa Flex Activ, Trisa Eco-Logic, Trisa Flexible Comfort. Зубні нитки, стрічки, міжзубні щітки і зубочистки.

Електричні зубні щітки та іригатори: Trisa Plaque Clean Clinic Battery, Trisa Plaque Clean Clinic Economy, Trisa Plaque Clean Clinic Future, Trisa Plaque Clean Clinic Timer, Trisa Plaque Clean Clinic Kid, Trisa Jet Stream.

Гребінці і щітки для волосся наступних серій: Trisa Standart, Trisa Fantasy, Trisa Airbrush, Trisa Hair System. Дитячі гребінця.