Crystal США в Україні - інтернет-магазин Хмарка
Стать

Тип шкіри

Наповнення

Назва продукту

Категорії

Crystal США

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу
2810
Код товару
Дезодорант кульковий Crystal "Бриз океану", 90 мл
5 Голосів
2811
Код товару
Дезодорант кульковий Crystal "Лаванда", 90 мл
4 Голосів
2817
Код товару

Опис Crystal

Історія компанії Crystal починається з 1984 року. Саме в той час, американець Джеррі Розенблатт подорожуючи по Франції, дізнався, що воду можна очищати мінеральними солями. Трохи пізніше Джеррі відкрив, що ці мінеральні солі мають властивості звичайного дезодоранту, водночас це справжній натуральний продукт!

Як справжній підприємець Джеррі почав імпорт мінералів, які йому допомагали збирати його ж друзі. Всі «дорогоцінні» камінчики мали різні розміри і вагу. Недовго думаючи Джері назвав свій новий винахід Le Crystal Naturel, що з французької перекладається як «Натуральний Кристал».

Уклавши свій скарб у валізу, Джеррі пішов в універмаг, де самостійно рекламував ці камені як природний дезодорант, який усуває запахи. Справи компанії Le Crystal Naturel пішли в гору тільки після того як до розвитку бізнесу приєднався Генрі Бендель, один з господарів магазину в тому ж Нью-Йоркському універмазі. Генрі опублікував оголошення в газеті New York Times, яке зайняло, цілу сторінку! Протягом лише одного дня всі камені були розкуплені.

Відразу після цього на Джеррі посипалися замовлення, багато хто з покупців універмагу теж захотіли здобути такий чудо дезодорант. Щоб задовольнити попит, було прийнято рішення створити кілька ліній Le Crystal Naturel, призначених для різних категорій покупців.

Таким чином, у 1993 році на полицях магазину з'явився дезодорант Le Crystal Naturel у вигляді стіка і роликовий. У 1997 році був розроблений освіжувач для ніг Le Crystal Naturel. А в 2000 році компанія випустила в продаж дорожній міні варіант дезодоранту Le Crystal Naturel.

Le Crystal Naturel піклується про здоров'я своїх покупців, уся продукція цієї компанії виробляється відповідно до європейських стандартів, дезодоранти Crystal не містять хімічних компонентів, які можуть викликати захворювання на рак, мутації, а також вроджені дефекти.

На даний момент дезодоранти Le Crystal Naturel відомі у всьому світі. Продукція цієї компанії успішно продається в більш ніж 35000 торгових точках по всій земній кулі.

Продукція компанії Le Crystal Naturel ніколи не тестувалася, і в даний час, не тестується на тваринах.

Дезодоранти Crystal виробляються на 100% з натуральних складових, мінеральних солей. Незважаючи на те, що в звичайних косметичних магазинах цей дезодорант не продається відгуків про нього справді багато! Величезна кількість задоволених покупців дійсно вражає! Багато хто відзначає, що дезодоранти Crystal не мають запаху, відмінно захищають від виділення поту, не залишають білих слідів на одязі, а також дуже економічні, одного великого флакона сухого дезодоранту Crystal вистачає більш ніж на 3 роки!