Професійний догляд BRELIL
Стать

Призначення (засобів для волосся)

Тип волосся

Вік

Тип шкіри

Фіксація

Наповнення

Назва товару

Категорії

Косметика бренду BRELIL

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу

Опис Brelil

BRELIL Professional - одна з найбільш інноваційних італійських косметичних марок, яка з'явилася і утримує стійкі позиції на європейському ринку, і яка принципово зберігає свою професійну спрямованість.

Історія компанії BRELIL Professional почалася в 1973 році. В 25 км на південь від міста Мілан був побудований власний завод з виробництва професійної косметики і випущені перші лінії фарб та засобів догляду за волоссям. Марка відразу набула неймовірної популярності серед професіоналів-стилістів і перукарів.

За, майже, сорокарічну історію свого розвитку компанія BRELIL Professional налагодила довгострокові партнерські відносини більш ніж у сорока країнах: у тому числі країни Америки, Європи, України.

Секрет успіху BRELIL Professional полягає в тому, що технологи компанії запропонували не просто засоби догляду за волоссям і фарбу для волосся, вони запропонували чітко продуману і вивірену технологію стійкого безпечного фарбування. Стійкість кольору - дуже важливий показник якості, як самої фарби, так і процесу фарбування.

На постійно мінливому ринку професійної косметики по догляду за волоссям тільки реальний вибух досягає нових цілей. Кожен день компанія модернізує професійні продукти і пропонує майстрам високу якість, екологічну чистоту та унікальність.

Косметика Brelil для вашого волосся - це не просто нові технології у фарбуванні і миття волосся, це чітка і вивірена технологія стійкого і безпечного фарбування.