Німецька побутова хімія W5
Наповнення

Розподіл за кольором

Призначення

Розподіл за типом тканини

Форма плямовивідника

Назва товару

Категорії

W5 Німеччина

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу
Знижка
9203
Код товару

Опис W5

Побутова хімія W5 - популярна марка якісних і недорогих миючих засобів для дому в Європі. Свою прихильність цей бренд завойовував протягом років завдяки незмінній якості та привабливій ціні. В асортименті W5 широкий вибір миючих засобів для посуду, для прибирання підлоги, спреї для миття вікон, плит та гриля, а також таблетки для посудомийки та інші товари для домашнього вжитку. 

Загалом, W5 - це бренд компанії Lidl Stiftung & Co. KG. А Lidl - це популярна німецька мережа супермаркетів. Інформації про власника LIDL Дітера Шварца і його дітище у відкритому доступі практично не існує. Відомо, що початок бізнесу було покладено його батьком, відставним вчителем Людвігом Лідлом, в 1930 році, який за 10 років перетворив компанію в значне підприємство на ринку оптової торгівлі продуктами харчування. У 1944 році, після поразки Німеччини у війні, компанія припинила своє існування. Протягом наступних 10 років компанію вдалося відродити. У 1977 році після смерті батька компанія перейшла в руки його сина Дітера Шварца. Тоді ж компанія стала активно розвиватися в двох напрямах - це господарські товари та дисконтна торгівля продуктами харчування. Перші супермаркети LIDL з'явилися на півдні Німеччини, несучи за собою перші цінові війни, що згодом стало традицією LIDL. Поступово мережа росла і ширилась. На товарах, що продаються в мережі Lidl, інформація про справжнього виробника відсутня. Замість цього пишеться: Lidl Stiftung & Co. KG.

Насьогодні також і в Україні миючі засоби W5 стають все більше впізнаваними та здобувають прихильність у споживачів завдяки таким основним характеристикам, як:
✔ якість, ✔ефективність, ✔економність використання та ✔невисока ціна.