Reinex Німеччина в Україні - інтернет-магазин Хмарка
Призначення

Назва продукту

Reinex Німеччина

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу
2116
Код товару
Піна для унітазу Reinex Лимон 500мл
0 Голосів
2117
Код товару
Піна для унітазу Reinex Океан 500мл
1 Голосів
2119
Код товару
Засіб для миття вікон Reinex, 500 мл
4 Голосів
2130
Код товару
Засіб для чищення каналізації Reinex, 400 г
0 Голосів

Опис Reinex

Reinex - бренд компанії "REINEX GmbH & Co. KG".

Професійні миючі та чистячі засоби REINEX виробляються в Німеччині і відповідають всім вимогам Європейського Союзу з питань екології та безпеки. Вони повністю видаляють всі види забруднень у Вашому домі без подряпин і розводів на поверхні.

Чистячі засоби REINEX виготовлені з натуральних природних компонентів і не викликають алергічних реакцій при їх використанні. Продукція компанії REINEX дозволить Вам заощадити свої грошові кошти на покупку побутової хімії і зробити Ваш будинок більш чистим і екологічним.

Побутова хімія під торговою маркою REINEX - це багатофункціональні і концентровані миючі та чистячі засоби, що пройшли випробування та вироблені за Європейськими стандартами якості.
REINEX - це торгова марка побутової хімії, виробництво якої знаходиться на території Німеччини. Як правильно підібрати чистячі і миючі засоби для вашого будинку? Відповідь є у простій істині: чистота в домі - запорука здоров'я всієї родини! Саме, побутова хімія REINEX відповідає всім вимогам Європейських споживачів щодо якості та екологічності.

Німецький завод "REINEX GmbH & Co. KG", заснований в 1964 році і випускає екологічно чисту побутову хімію найвищої якості під торговими марками "REINEX" і "CADO MAT", лінійку косметичних засобів і засобів для догляду за тілом під торговою маркою "REGINA" , господарський інвентар під торговою маркою "REINEX PACK".