ING Італія в Україні - інтернет-магазин Хмарка
Стать

Призначення (засобів для волосся)

Тип волосся

Вік

Тип шкіри

Фіксація

Назва товару

Категорії

ING Італія

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу

Опис ING

   ING - один з найцікавіших, престижних, молодих, творчих італійських брендів, що розвиваються на світовому ринку.
   
   Професійну косметику ING відрізняє фантастична система, котру створили спеціально для Вас. На лицевому боці кожного продукту розміщені символи, котрі безпосередньо вказують на результат дії цього продукту. Таким чином, ви легко оберете той продукт, який потрібен саме Вам.

   Виробничі потужності компанії знаходяться поблизу Мілану - світової столиці моди, що не може не надихати на створення вишуканих та креативних колекцій. Команда кваліфікованих технологів, яка має грандіозний досвід у виробництві професійної косметики, створює для Вас колекцію модних та стильних відтінків.

   До складу продукції входять унікальні рослинні компоненти, які зволожують волосся та надають йому незрівнянного блиску та об'єму. Спеціальна методика отримання екстрактів дозволяє повністю зберегти усі унікальні та цінні властивості рослин. У науково-дослідних лабораторіях  розробки проводяться із врахуванням останніх світових тенденцій в моді волосся і під суворим контролем дотримання технологій.

   Спеціалісти розробляють не лише різноманітні засоби, але й грамотні рекомендації по їх використанню. У широкому асортименті продукції є все необхідне для фарбування, очищення, профілактики, зволоження і живлення волосся, а також моделювання та фіксації зачіски.