Head & Shoulders США в Україні - інтернет-магазин Хмарка
Призначення (засобів для волосся)

Стать

Тип волосся

Вік

Тип шкіри

Назва товару

Head & Shoulders США

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу
9551
Код товару
Шампунь Head & Shoulders Apple Fresh 2 in 1, 360 мл
0 Голосів
9552
Код товару
Шампунь Head & Shoulders Citrus Fresh, 400 мл
1 Голосів
9704
Код товару
Шампунь проти лупи Head & Shoulders Cute Sensibile, 400 мл
1 Голосів
9705
Код товару
Шампунь Head & Shoulders Мигдаль, 400 мл
2 Голосів
9787
Код товару
Шампунь Head & Shoulders Limon Fresh, 400 мл
1 Голосів
10384
Код товару
10385
Код товару
Шампунь проти лупи Head & Shoulders Ocean Fresh, 400 мл
1 Голосів
11550
Код товару
Шампунь Head & Shoulders 2 в 1 Classic Clean, 450 мл
0 Голосів

Опис Head & Shoulders

Head & Shoulders – це провідна торговельна марка серед високоякісних та ефективних засобів по догляду за волоссям. На початку 60-х років минулого століття цей шампунь відкрив еру використання сучасних косметичних засобів для боротьби з лупою. Завдяки постійному вдосконаленню складу та технології, Head & Shoulders продовжує бути одним з найефективніших косметичних засобів проти лупи.

Успіх цього шампуню основано на його здатності усувати основну причину виникнення лупи – неконтрольоване зростання на шкірі голови умовно патогенного дріжджового гриба Pityrosporum ovale. Більш того, ActiZinc – активний компонент проти лупи – поєднується в шампунях Head & Shoulders з системою поверхнево-активних речовин, що очищують шкіру та волосся від забруднень, в тому числі від лусочок лупи. Дослідження показали, що придушення росту P.ovale відбувається протягом першої години, а абсолютна відсутність росту відзначається вже через 48 годин.

Переваги Head & Shoulders:

Новий Head & Shoulders перешкоджує утворенню лупи, відновлюючи здорову структуру та природні функції шкіри голови. Head & Shoulders підтримує природній баланс зволоження шкіри голови та знімає відчуття сухості, подразнення і зуду шкіри. Новий Head & Shoulders ефективний проти лупи завдяки покращеній кристалічній формі цинк-пірітиона – активного компонента проти лупи, а також захищає від лупи і в інтервалах між миттям голови.

Head & Shoulders створює чудові умови для росту красивого та здорового волосся. Завдяки спеціально сбалансованій системі бальзама-ополіскувача, всі варіанти лінії Head & Shoulders забезпечують такий же ідеальний догляд за волоссям, як найкращі сучасні косметичні шампуні.

Head & Shoulders підходить для регулярного використання.

Head & Shoulders надає волоссю саме такий вигляд, якого Ви завжди бажали досягнути, доглядаючи за волоссям. Саме на досягнення результату, а не просто на тип волосся, орієнтується нове позначення різних варіантів шампуню. Тепер не потрібно підбирати шампунь, що підходить для Вашого типу волосся. Необхідно лише уявити бажаний результат, вибрати відповідний варіант шампуню, і все здійсниться!