Вік

Розподіл за кольором

Тип прального засобу

Розподіл за типом тканини

Продукція Euro Wash

фільтр (0)
Показувати: по ціні по назві по рейтингу

Нічого не знайдено.

Опис Euro Wash

Euro Wash - бренд компанії "Fosfa. A. S."

У 2008 р. акціонерне товариство «Fosfa» відзначило вже 124-у річницю з моменту свого заснування (у жовтні 1884 р.). Засновником компанії була празька фірма «Adolf Schram», яка до того моменту займалася видобутком вугілля в Соколівському басейні. Намір фірми полягав в тому, щоб створити в найпродуктивнішій сільськогосподарської області Австрії хімічний завод з виробництва сірчаної кислоти і суперфосфату. Перевагою обраного місця розташування було приєднання до залізничної траси. Завдяки цьому підприємство могло з самого початку забезпечити поставки до широкої області Південної Моравії, Нижньої Австрії та Верхньої Угорщини. Первісна виробнича програма була в наступні роки розширена: у неї була включена глауберова сіль, фосфорна кислота, натрієва сіль фосфорна, а з 1905 р. почалося виробництво мелассових кормів для господарських тварин.

Військовий період негативно позначився на підприємстві. Припинився експорт сировини, виробництво зупинилося за винятком випуску мелассових кормів для постачання військ.

Після другої світової війни було оновлено виробництво в націоналізованому хімічному заводі, проте обладнання було застарілим, і постало питання про те, чи є у підприємства майбутнє взагалі. Організаційно підприємство поступово увійшло до складу великих хімічних заводів в містах Пардубіце, Пржеров і Острава. Тільки на початку п'ятдесятих років було прийнято рішення про інтенсифікацію виробництва, і було організовано національне підприємство «Fosfa Poštorná» (01.01. 1953 р.). У наступні роки на підприємстві відбулися великі зміни у виробництві, для яких потрібне було істотне розширення підприємства, пов'язане зі спорудженням нових виробничих дільниць.

Наприкінці п'ятдесятих років збільшилося виробництво сірчаної кислоти (перше підприємство з використання контактної технології в Чехословаччині). На цій основі в шістдесяті роки відбувалася інтенсифікація виробництва фосфорної екстракційної кислоти, впровадження виробництва поліфосфатів натрію (пірофосфатів і гексаметафосфату), а в 1972 р. було розширено виробництво ортофосфатів після виділення виробництва трінатрійфорсфату з об'єднання в Усті над Лабем.

Наступним важливим етапом в історії національного підприємства «Fosfa» стало спорудження виробничої дільниці термічної фосфорної кислоти на основі радянського фосфору в 1978 р. Це вимагало розширення площі підприємства за його існуючими в той час межі; таким чином і сталося спорудження нового заводу. Підприємство «Fosfa» стало монопольним виробником фосфорної кислоти і солей натрію цієї кислоти в рамках ЧРСР. Розвиток підприємства було повністю переорієнтовано на переробку термічної фосфорної кислоти, виробництво якої в 1982 р. досягло 44 000 тонн P2O5.

У 1984 р., коли підприємство відзначало 100 років з моменту свого заснування, в експлуатацію був запущений цех кормового дикальціюфосфату потужністю 50000 тонн / рік, а через два роки - цех по виробництву триполіфосфату натрію потужністю 30000 т / рік. Ці сучасні виробничі цехи не тільки підняли технологічний рівень виробництва, але й удосконалили його технічну базу (нові цехи технічного обслуговування, нове оснащення лабораторії), а також і сферу соціального забезпечення працівників.

Протягом вісімдесятих років істотно змінився вигляд всього комплексу підприємства. Після закриття цеху з виробництва суперфосфату в 1978 р. повністю зникли початкові дерев'яні будівлі і конструкції типу фахверк виробничих цехів, що відносяться до часів Австро-Угорщини, на зміну яким прийшли сучасні виробничі цехи. Внеском, розрахованим на тривалу перспективу, стали зелені насадження і розширення озеленення на території підприємства і прилеглих територій.

У 1990 р. державне підприємство «Fosfa» було перетворено на акціонерне товариство. Проте, приватизація в 1994 р. привела до значного згортання виробництва. Єдиною виробничою програмою з 1997 р. по 2001 р. було виробництво кормових фосфатів. У 2002 р. компанія «Fosfa» перейшла дго нового власника, який розпочав новий етап розвитку підприємства. Завдяки цьому традиція хімічного виробництва в селищі Пошторна отримала новий імпульс. Сталося негайне відновлення виробництва термічної фосфорної кислоти, фосфорних солей і миючих засобів. Протягом декількох років компанії «Fosfa» вдалося зайняти значну нішу на європейському ринку харчової фосфорної кислоти. Розвиток компанії в даний час йде, насамперед, шляхом випуску спеціальної продукції з високою додатковою вартістю для кінцевого споживача.