Cliven Італія в Україні - інтернет-магазин Хмарка
Стать

Призначення (засобів для волосся)

Тип волосся

Вік

Тип шкіри

Фіксація

Призначення (зубної пасти)

Призначення (засобів для рук)

Призначення (кремів для обличчя)

Тип шкіри у чоловіків

Назва товару

Категорії

Cliven Італія

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу
2664
Код товару
Зубна паста Cliven Plus "Відбілююча", 100 мл
8 Голосів
2665
Код товару
Зубна паста Cliven Junior дитяча "Полуниця", 50 мл
8 Голосів
2687
Код товару
Зубна паста Cliven "Абсолютний захист", 75 мл
10 Голосів
2901
Код товару
Туалетна вода Cliven "Young", 100 мл
29 Голосів

Опис Cliven

L.C.A. - Це компанія-виробник косметики і товарів особистої гігієни під маркою CLIVEN ®, ​​з 1958 є одним з основних хімічних підприємств косметичної галузі в Європі. Її офіси і виробництво знаходяться в Італії, у місті Лімбіате на північ від Мілану.

Офіс і різне виробниче обладнання займають за площею близько 30 000м2, з яких 15 000м2 є закритими приміщеннями.

Завдяки сучасним виробничим технологіям і високій продуктивності сучасного та автоматизованого устаткування, LCA є найбільшим виробником косметики в Італії.

Її виробництво є високо диверсифікованим і включає в себе повну гаму засобів з догляду.

Косметичні продукти LCA є результатом тривалих досліджень і експериментів. Їх формули виконані з використанням ретельно перевірених у відповідності до найсуворіших стандартів на чистоту і нешкідливість сировини та активних речовин, згідно Італійському і Європейському законодавствам.

Лабораторія Дослідження та Розвитку повністю устаткована необхідними інструментами для проведення мікробіологічних та фізично-хімічних аналізів і є основною опорою всієї діяльності виробництва, в ній відбувається як розробка нових продуктів, так і щоденний контроль якості виробництва. Усі товари регулярно піддають тестуванню на ефективність і проходять лабораторний контроль, щоб гарантувати найкращу якість і стабільність у часі. Всі косметичні продукти марки Cliven ® проходять клінічні перевірки, які проводяться при співпраці найпрестижніших Італійських Університетів та Інститутів Контролю, офіційно визнаних на європейському рівні.