Призначення (засобів для волосся)

Тип волосся

Тип шкіри

Фіксація

Призначення (зубної пасти)

Стать

Вік

Назва продукту

Призначення (засобів для рук)

Призначення (кремів для обличчя)

Тип шкіри у чоловіків

Продукція бренду Cliven Італія

фільтр (0)
Показувати: по ціні по назві по рейтингу
1203
Код товару
1208
Код товару
Мило інтимне Cliven "Інтимо", 300 мл
9 Голосів
4 Відгуків
85.00 грн.
1251
Код товару
Крем для гоління Cliven, 100 мл
10 Голосів
0 Відгуків
63.00 грн.
1253
Код товару
2332
Код товару

Опис Cliven

L.C.A. - Це компанія-виробник косметики і товарів особистої гігієни під маркою CLIVEN ®, ​​з 1958 є одним з основних хімічних підприємств косметичної галузі в Європі. Її офіси і виробництво знаходяться в Італії, у місті Лімбіате на північ від Мілану.

Офіс і різне виробниче обладнання займають за площею близько 30 000м2, з яких 15 000м2 є закритими приміщеннями.

Завдяки сучасним виробничим технологіям і високій продуктивності сучасного та автоматизованого устаткування, LCA є найбільшим виробником косметики в Італії.

Її виробництво є високо диверсифікованим і включає в себе повну гаму засобів з догляду.

Косметичні продукти LCA є результатом тривалих досліджень і експериментів. Їх формули виконані з використанням ретельно перевірених у відповідності до найсуворіших стандартів на чистоту і нешкідливість сировини та активних речовин, згідно Італійському і Європейському законодавствам.

Лабораторія Дослідження та Розвитку повністю устаткована необхідними інструментами для проведення мікробіологічних та фізично-хімічних аналізів і є основною опорою всієї діяльності виробництва, в ній відбувається як розробка нових продуктів, так і щоденний контроль якості виробництва. Усі товари регулярно піддають тестуванню на ефективність і проходять лабораторний контроль, щоб гарантувати найкращу якість і стабільність у часі. Всі косметичні продукти марки Cliven ® проходять клінічні перевірки, які проводяться при співпраці найпрестижніших Італійських Університетів та Інститутів Контролю, офіційно визнаних на європейському рівні.