C:EHKO Німеччина в Україні - інтернет-магазин Хмарка
Призначення (засобів для волосся)

Тип волосся

Фіксація

Наповнення

Назва товару

Категорії

C:EHKO Німеччина

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу

Опис C:EHKO

C:EHKO - бренд компанії Ewald.

У 1940 починається історія фірми Ewald - перукар Robert Schmidt з Фрауенвальда почав виробництво туалетної води для волосся на основі рецептури, що складається з гірських і лісових трав. Два роки пізніше фірма Robert Schmidt GmbH була занесена в торговий реєстр. Кілька років потому фірма почала виробництво одеколону, еліксир для волосся з березового соку і гігієнічної туалетної води. Але найуспішнішим продуктом став кілька років по тому препарат для холодної завивки.

У 1972 фірма переходить в руки Німецької Демократичної Республіки. Виробництво препаратів для завивки триває, але вже під торговими знаками "Florena" і "Londa". Готова продукція експортується в основному до країн Східної Європи. Поряд з високоякісними продуктами для завивки і фіксації, починається виробництво продукційної лінії "Stabilet" - різні ополіскувачі для волосся та лосьйон для фена.

У 1990 відбувається реприватизація фірми Ewald GmbH за участю фірми WELLA AG.

З введенням в 1993 на ринок Німеччини і Європи іменної марки "Ewald Haarkosmetik" починається новий етап в історії фірми Ewald GmbH. Вона приступає до виробництва продукції, призначеної виключно для перукарських салонів за наступними напрямками - догляд за волоссям та їйого оздоровлення, фарбування та стайлінг.

У 1997 сім'я Ewald повертає собі стовідсоткове право володіння і керівництва фірмою - викупивши для цього п'ятдесятивідсоткову частку участі у фірми WELLA AG. Цим самим фірма Ewald GmbH стає незалежним і самостійним партнером на внутрішньому та зовнішньому ринках. Роком пізніше фірма переїжджає в нову, сучасну будівлю - з бюро та виробничими площами, загальною площею 9000 м ².

З початком виробництва в 2000 році нової серії C:EHKO фірма закріплює свій успіх на внутрішньому і міжнародному ринку.

Сьогодні, через 5 років після введення нової марки на ринок, Ewald поставляє популярний асортимент в 15 країн світу і може впевнено говорити про зростання інтересу в багатьох інших країнах.