Bubchen Німеччина в Україні - інтернет-магазин Хмарка
Стать

Вік

Назва товару

Bubchen Німеччина

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу

Опис Bubchen

Історія бренду Bubchen (Бюбхен) починається в 40-их роках 20 століття. Фармацевт Евальд Гермес вперше винайшов спеціальний моментально заспокійливий трав'яний чай для свого сина. Згодом, цей чай продавали і в аптеках, адже він був дуже популярний як засіб боротьби з дитячими коліками. Через 20 років, спільно з лікарями-педіатрами, Евальд Гермес почав розробляти і виробляти засоби для догляду за шкірою малюків (дитячу косметику).

Дитяча косметика Bubchen (Бюбхен) виготовляється виключно з природних компонентів і натуральної сировини, проходить багато етапів комп'ютерної перевірки, і захищена усіма європейськими стандартами якості. Рослинність, що вирощується компанією, контролюється спеціальними датчиками, які виключають потрапляння хімічних речовин у грунт. Так само, у виробництві не застосовуються різні хімічні речовини: фарбники і консерванти. У виробництві дитячої косметики Bubchen застосовують високоочищені олії.

Дитяча косметика Бюбхен відрізняється тим, що рослинні олії підвищують еластичність шкіри малюка, пом'якшують і захищають її; різні рослинні екстракти мають протизапальні, антисептичні та зволожуючі властивості, і звичайно ж біологічні активні речовини сприяють швидкому загоєнню дитячої шкіри, заспокоюють і захищають від запалень.

Протягом усього часу існування, і до цього дня компанія Bubchen (Бюбхен) тісно співпрацює з кращими педіатрами Європи, і спільно веде наукову діяльність, досліджуючи дитячий організм, і розробляючи сучасні засоби.

В даний момент пропонується велика кількість дитячої косметики Bubchen (Бюбхен), яка забезпечує дивовижний догляд за шкірою ваших дітей.