Стать

Вік

Назва продукту

Продукція Bobini

фільтр (0)
Показувати: по ціні по назві по рейтингу
Акція
7823
Код товару
Акція
7866
Код товару
Шампунь-гель-пінка Bobini "Магія" для дітей, 400 мл
4 Голосів
3 Відгуків
48.00 грн.
39.00 грн.
3249
Код товару
Шампунь-пінка Bobini "Малина" для дітей, 400 мл
3 Голосів
0 Відгуків
3250
Код товару
Шампунь-гель Bobini "Груша" для дітей, 400 мл
1 Голосів
0 Відгуків
3251
Код товару
Шампунь-гель Bobini "Вишня" для дітей, 400 мл
1 Голосів
0 Відгуків
4057
Код товару

Опис Bobini

Після народження дитина повинна пристосовуватись до нового світу, новго навколишнього середовища. Шкіра малюка не має в повній мірі вироблених захисних функцій, дуже легко пропускає речовини. Тому дуже важливо, щоб косметика по догляду за дитиною була якісна та безпечна для малят. Німецька компанія-виробник дитячої косметики Bobini (Бобіні) враховує потреби шкіри діточок на різних етапах життя – від народження до підліткового віку.

  Висока якість продукції Bobini гарантує батькам надійний догляд за малятами. Косметика містить легкі інгредієнти та зовсім не містить барвників, які можуть спричинити алергічну реакцію у дитини. Ароматичні композиції миючих засобів спеціально підібрані, вони зовсім не подразнюють шкіру. А завдяки живильним елементам і збалансованому рівню рН у дитячих шампунях та гелях для душу Бобіні, захисний шар на дитячій шкірі не змивається, - засоби м’яко діють на шкіру під час купання. Косметика зовсім не дратує очі. Всі без винятку продукти, вироблені компанією Bobini, пройшли дерматологічну перевірку.

 На даний час інтернет-магазин Хмарка працює над розширенням асортименту якісної продукції під брендом Bobini, щоб зробити висококласні німецькі засоби для догляду за дітьми доступними і в нашій країні.