Альпецин
Призначення (засобів для волосся)

Стать

Тип волосся

Вік

Тип шкіри

Назва товару

Категорії

Alpecin Німеччина

фільтр (0)
Показувати: по ціні по новизні по рейтингу
2478
Код товару
Шампунь Alpecin Schuppen Killer проти лупи, 250 мл
26 Голосів

Опис Alpecin

Alpecin - бренд компанії Dr. Kurt Wolff.

Здорова шкіра голови - запорука здорового волосся аж до похилого віку. Але як цього досягти?

Цим питанням і потребою в постійному поліпшенні продукції керується компанія ще з 1905 року - з моменту заснування фармацевтичного підприємства доктором Августом Вольфом.
Хімік і фармацевт Август Вольф мав свій власний, унікальний погляд на вирішення питань здоров'я волосся. Він вирішив не обмежуватися виготовленням косметичних засобів для перукарських салонів, а створити препарат, який усунув би першопричину всіх виникаючих проблем, тобто оздоровлював би шкіру голови. Доктор Вольф присвятив досягненню цієї мети всю свою дослідницьку діяльність і створив цілий ряд ефективних терапевтичних засобів для догляду за волоссям.

У 1930 році його перший продукт Alpecin зробив революцію в цій галузі. Вперше з'явилася можливість за допомогою одного і того ж препарату доглядати за волоссям і одночасно здійснювати профілактику хвороб шкірного покриву та випадання волосся. Назва Alpecin було обрано по асоціації зі словом «алопеція» - у перекладі з латини «випадання волосся».

Вже тоді підприємство тісно співпрацювало з провідними вченими. Наприклад, доктор медичних наук Карл Брук додав в формулу Alpecin сім цінних інгредієнтів і запропонував стабілізувати отриману комбінацію біологічно активних речовин методом спеціального дозрівання, що було абсолютно новаторською для того часу ідеєю.

Співпраця з професором Бруком поклала початок союзу науки і виробництва. Справу Августа Вольфа продовжив його син - доктор Курт Вольф. Його зусиллями в препаратах марки Alpecin по сьогоднішній день знаходять своє втілення найпередовіші досягнення наукової думки.
На знак визнання його заслуг дослідний центр нашого підприємства, що поєднує кілька лабораторій, отримав ім'я доктора Курта Вольфа.

Результати роботи дослідницького центру доктора Вольфа підтверджують, що і третє покоління вчених підприємства знаходиться на вірному шляху: хто б міг у 1905 році подумати, що коли-небудь з'явиться шампунь, яким достатньо лише один раз вранці помити голову - і на цілу добу можна забути про спадкову схильність до облисіння! Подібний успіх став можливий лише тому, що центр доктора Вольфа в співпраці з декількома університетами Німеччини постійно шукає нові рішення та нові підходи до проблеми. І знаходить! Самий останній приклад безпосереднього втілення передової наукової думки - новий Кофеїновий комплекс проти випадіння волосся.