Зроби 6 кроків до чистих вікон! читайте на сайті Хмарка

Зроби 6 кроків до чистих вікон!

Нарешті весна! Хочеться милуватися сонцем і свіжою зеленню. І робити це через чисті і прозорі вікна. Як легко і швидко їх вимити?

Крок 1

Для миття вікон вибирай не сонячну, а хмарну погоду. Але і в дощову погоду мити вікна не варто. Сонце має виглядати з-за хмар.

крок 2

Скло спочатку краще помити водою. Розчини в ній засіб для миття посуду або порошок, який підходить для вологого прибирання.
Краще використовувати для миття вікон лляні ганчірки або ганчірки з мікрофібри.
Розчином із засобом для миття видали весь бруд зі скла. Потім чистою ганчіркою, змоченою у воді, витри залишки бруду на склі.

крок 3

Тепер помий рами. Пластикові рами прекрасно миються кремоподібним засобом для чищення поверхонь.
Дерев'яні рами краще мити господарським милом, а змивати водою з додаванням нашатирного спирту.
Після миття протри рами насухо чистою ганчіркою.

крок 4

Тепер надай вікнам блиску. Візьми засіб для миття вікон з нашатирем. Краще брати не розпилювач, а засіб, який потрібно розчиняти у воді. При його використанні дотримуйся інструкції.
Можна використовувати для миття вікон звичайний шампунь без кондиціонера і бальзаму. Його треба розчинити у воді з розрахунку 50 мл шампуню на 6 літрів води.

крок 5

Після миття витри скла сухою ганчіркою. З одного боку вікна витирай скло вертикальними рухами, з іншого - горизонтальними. Тепер протри вікно насухо звичайними газетами.

крок 6

Пластикове підвіконня вимий кремоподібним засобом для миття. Для дерев'яного підвіконня ти можеш використовувати будь-які інші засоби.

Коментарі (0): Зроби 6 кроків до чистих вікон!

Залишити відгук

Ваше ім'я

Ваш E-mail

Коментар

Читати статті по категоріях:
Інші статті
  • Оббивка – обличчя Ваших меблів!

    Обличчям ваших м’яких меблів є беззаперечно оббивка. Водночас, порівняно з каркасом, наповнювачем і т.д., це ще й дуже вразлива зона. А тому потребує ретельного догляду. Правильний догляд завжди є гарантом ...

  • Делікатне мереживо – відповідний догляд!

    Заглядаючи в історію появи мережива, нам доведеться повернутись аж до часів Стародавнього Єгипту. І хто б сказав? Та ніхто б не сказав, а тим паче вже не повірив би точно. ...

  • Як позбутись молі?

    Міль в будинку – це серйозна неприємність. Воно і зрозуміло, кому хочеться оплакувати зіпсовані речі і ганяти огидних шкідників. Тому варто докласти зусилля і намагатись так зберігати речі, щоб міль ...