Весна іде, красу несе….

Весна іде, красу несе….Весна... Пора ніжності, чистоти ну і, звичайно, ж краси! Пора внутрішнього і зовнішнього оновлення, такого довгоочікуваного переродження та змін, яких наш організм так і прагне після тривалого зимового стану невагомості. Таке ніжне сонячне проміння, навіть сам аромат весни ну просто таки пробуджують натхнення в кожній клітинці ще сонного тіла. І відразу ж асоціація в голові.... Весна... Жінка... Натхнення.... Зміна образу!

Весняні тенденції 2011 року!

Мабуть, розпочати варто з макіяжу. Оскільки оновлення гардеробу потребує часу і сил для тривалих походів по магазинам. А для макіяжу усе необхідне 100% уже є в косметичці кожної дівчини, жінки, панянки.

Весняна свіжість

Тенденції у макіяжі цієї весни радують і тішать, адже актуальною є природність в усьому! Мінімум контрастів, мінімум яскравих фарб і відтінків. Природність Ви зможете собі забезпечити за допомогою рожевих та коралових тонів. Стилісти надають перевагу спокійному макіяжу. Але ж і без акцентів нікуди. Цього сезону – це губи! Ось тут можна дозволити своїй фантазії і креативності «розгулятися». Проекспериментуйте з відтінками губних помад та блисків, віддайте перевагу свіжим, соковитим тонам – кораловому, яскраво-рожевому, персиковому, червонуватому.

Весна іде, красу несе….Легкий натяк на make-up

Шкіра... Минув зимовий період, вона протягом кількох місяців не отримувала вітаміну D разом із сонячним промінням. Як результат - відтінок став блідий. Але це не біда, і не проблема! Адже зараз зіграє вам тільки в плюс. Напівпрозорі тональні засоби – ось на що варто звернути свою увагу цієї весни. Вони майже непомітні на шкірі, але потрібні недоліки приховають і водночас підкреслять молодість та свіжість Вашої шкіри. Щодо рум'ян, то теж спробуйте максимально наблизитись до природності у виборі їх тонів. Виділіть вилиці за допомогою темно-рожевих та коралових відтінків рум'ян.

Магія погляду

Весна іде, красу несе….Уваги очам доведеться приділити трохи більше, але й можливостей для експериментів тут безліч, хоча б на прикладі кольорів і відтінків. Якщо Вам так хочеться соковитих відтінків, то дозвольте собі наступні тіні для повік – салатові, блакитні, бузкові або відтінку персика. Віям бажано надати максимальної довжини, пишності та виразності. Зробіть своїй погляд таким, щоб чоловіки ну просто не могли від Вас відвести очей!

Smokey eyes залишається актуальним, як варіант для вечірнього макіяжу. Хоча необхідно зазначити, що кольорова гама збагатилась. Окрім чорних, сірих та темно-сірих тонів, візьміть на себе ще й сміливість використовувати блакитні, сині, коричневі.

Слідуючи вищевказаним порадам, без сумніву Ви будете Королевою весняної прогулянки, романтичного побачення або запальної вечірки!

Будьте витвором мистецтва в Світі Beauty!

Джерело: hmarka.com.ua

Коментарі (0): Весна іде, красу несе….

Залишити відгук

Ваше ім'я

Ваш E-mail

Коментар

Інші статті
  • Особливості макіяжу залежно від зовнішності

    Блондинки... Брюнетки... Шатенки... Рудоволосі... Пудра... Рум'яна... Губна помада... Туш для вій...

  • Усі "таємниці" губної помади

    Сьогодні важко собі уявити дівчину або жінку, яка б не знала що таке губна помада. Сучасна жінка з успіхом користується «досягненням», подарованим їй нашими далекими предками. Але, що ми з ...

  • Мінеральна пудра – вибір Вашої шкіри!

    Краса - це те, до чого жінки прагнули, прагнуть і будуть прагнути в усі часи. На жаль не всі вони мають ідеальні риси обличчя і розкішну шовковисту шкіру. Дуже часто ...