Скільки коштує праця домогосподарки? 250 тисяч на місяць! читайте на сайті Хмарка

Скільки коштує праця домогосподарки? 250 тисяч на місяць!

Скільки коштує праця домогосподарки?У цій статті мені хотілося б оцінити, скільки коштує жіноча праця. Такі турботи, як тримати в чистоті будинок, турбуватися про харчування всієї родини, виховувати дітей і просвіщати їх, звичайно є жіночими обов'язками. Не кажучи вже про те, що зазвичай жінка ще й працювати встигає ...

Не буду довго розповідати, як багато роботи лежить на жіночих плечах, а перейду відразу до підрахунків.

Жінка-домогосподарка

Прибрати квартиру, випрати одяг на всю сім'ю (неважливо, вручну або на машині), випрасувати одяг, починаючи від нижньої білизни і закінчуючи простирадлами і величезними рушниками. Привести в порядок решту одягу: позбавити її від катишків, щось підшити, а щось зашити, приліпити (за допомогою праски, або за допомогою нитки з голкою ...) наклейку на зіпсовану дитиною нову кофтинку, курточку.

Взуття, що займає половину передпокої, теж треба в порядок привести - щось помити, десь підмазати фарбою. Залишити вмирати кімнатні рослини від посухи - не справа, потрібно кожну квітку полити, протерти, сухе листя прибрати. З думкою "Коли ж вже цей період линяння пройде?" прибрати за кішкою Муркою шерсть, нагодувати чотириногого члена сім'ї, його туалет привести в порядок. Про свої туалет та ванну не забути, щоб хвороботворні бактерії, якими нас постійно з екранів телевізора лякають, не завелися.

Все це жіночі обов'язки, які, якщо є можливість, може виконати і спеціально найнятий чоловік, професія якого - домогосподарка. Але так як не у всіх є така можливість, так, і не кожен довірить чужій людині свій будинок, то виходить, що господиня дому - за сумісництвом і домробітниця. Вартує праця домробітниці в Москві в середньому 2,5 тисячі рублів за один виїзд, який зазвичай дорівнює одному робочому дню. От і рахуйте: якщо в місяці 30 днів, то за місяць жінка-домробітниця повинна отримувати 75 000 .

Жінка-кухар

Кожен новий день приносить такі турботи, як підібрати меню, пробігтися по магазинах і закупити продукти для готування сніданку, обіду і вечері. У багатьох сім'ях цим займається чоловік, так як носити важкі сумки з продуктами для жінки дуже важко. Приготувати всій родині сніданок, обід і вечерю. Прибрати кухню після приготування. Після прийому їжі помити посуд. Якщо наймати людину "з вулиці", то за цю роботу доведеться викласти йому 2,5 тисячі рублів за день, тоді він виконає всі вищезазначені обов'язки, але навіщо наймати, коли все це під силу коханій жінці, господині сімейного вогнища. Економія 75 тисяч на місяць - істотно, на мій погляд.

Жінка-няня

Діти - квіти життя, але іноді, дивлячись на однорічного малюка, який так і дивись впаде зі стільця, пораниться об гострий кут столу, розіб'є вашу улюблену вазу, доводиться сумніватися в тому, що це насправді так. З дитиною у віці до 2-х років розслаблятися не можна: варто хоча б на хвилинку зазіватися, як малюк вже творить щось, від чого волосся на голові піднімається. Послуги няні маленького непосиди коштують близько 200 рублів на годину, але до чого такі витрати, коли спеціально для того, щоб мами самі могли піклуватися про своїх малюків, дають декретну відпустку. І от ви вже аж на кілька років - щоденна заручниця (у хорошому сенсі цього слова) власної дитини і не відходив від неї ні на хвилину. Ваша зарплата няні за стандартний 8-годинний робочий день на місяць становить 48 000 уявних рублів.

Жінка-вихователь

Якщо маляті більше 2-х, то можна вже не так бояться, що він щось накоїть, вже навіть можна залишати його одного на кілька хвилин. Але діти у віці старше 2-х років вимагають не меншої турботи. У першу чергу, тому що це час, коли пора вчити дитину... Навчати правильно говорити, вчити знати тварин, вчити бути вихованою і так далі, і так далі. Няня-вихователь прийде на допомогу, за певну плату, звичайно, що становить приблизно стільки ж, скільки і няня для малюка, тобто 48 тисяч на місяць за 8-годинний робочий день вихователя.

Згадавши про ці основні жіночі обов'язки, я аж ніяк не прагнула принизити значимість чоловіка в будинку. Мені просто було цікаво, в яку суму можна оцінити жіночу працю, хоча б приблизно, тому що точно оцінити неможливо, в першу чергу, тому що всі ми живемо в різних місцях і вартість оплати тих чи інших послуг скрізь різна. Середній рейтинг: якщо у вас поки немає дітей, то праця господині будинку можна оцінити в 150 тисяч рублів на місяць. Якщо вас вже троє в сім'ї: ви, чоловік і дитина, то оцінити ваші сімейні обов'язки можна в суму рівну 198000. А от якщо дітей двоє, один старший, а другого молодшого віку, то ви - хоч і не власниця 246 тисяч на місяць , але зате володарка двох дітей і міцної щасливої родини.

Джерело: lifetrees.ru

Коментарі (0): Скільки коштує праця домогосподарки? 250 тисяч на місяць!

Залишити відгук

Ваше ім'я

Ваш E-mail

Коментар

Читати статті по категоріях:
Інші статті
  • Жінка - до і після весілля…

    Кого хоче бачити біля себе чоловік – дружину-коханку? А може дружину-домогосподарку? Чи матір своїх дітей?

  • Сім'я чи кар'єра?

    Практично кожна жінка у своєму житті стикається з таким життєво важливим питанням, як « Що обрати: стрімкий розвиток своєї кар'єри чи сімейну ідилію?». А відповідь на нього є завжди індивідуальною. ...

  • Emulsio та Sutter Professional – еко-засоби для чищення з Італії

    Італійська компанія A.Sutter S.p.A., з більш як столітнім досвідом виробництва безпечних засобів для чищення, представляє свою продукцію на ринку України. Emulsio та Sutter Professional – бренди компанії Sutter. Простота у ...