Чистимо холодильник читайте на сайті Хмарка

Чистимо холодильник

Чистимо холодильникЗараз з'явилося у продажу багато холодильників нових марок. При покупці такого холодильника продавець вас завжди повідомить, що в ньому встановлена автоматична система розморожування, і більшість хазяйок вважають, що вони нарешті позбулися від систематичного чищення морозильної камери і холодильника. Це дуже поширена помилка.

Фахівці стверджують, що мити холодильник потрібно не менше двох-трьох разів на рік. Якщо шар льоду в морозильній камері досягне товщини 5 мм, витрата електроенергії збільшиться на 25%. Не можна забувати і про задню стінку холодильника: забруднений конденсатор приведе до погіршення охолоджування, холодильник включатиметься частіше і термін служби його скоротиться, а витрата електроенергії природно зросте.

Як же правильно чистити холодильник? Необхідно:

1. Відключити холодильник від електромережі;

2. Звільнити його від продуктів;

3. Розморозити морозильну камеру. Звичайно, тут можна використовувати фен або будь-який обігрівач з повітряним потоком (не можна поміщати прилад в саму камеру), але краще використовувати засіб для відтаювання, він допомагає легко позбутися льоду в холодильнику і морозильнику. У жодному випадку не видаляйте лід, що наріс, гострими і твердими предметами, це може вивести холодильник з ладу;

4. Вимити внутрішню поверхню холодильника. Безумовно, можна вимити цю поверхню теплою водою з невеликим додаванням дезинфікуючого засобу (ущільнювач потрібно мити просто чистою водою) після чого необхідно все насухо протерти.

Не можна використовувати для миття кислоти і порошки, краще всього користуватися чистячим засобом для холодильників. Такий засіб видаляє плями, залишки їжі, залишає приємний запах і перешкоджає розмноженню бактерій.

Виробники випускають так само і спеціальний засіб по догляду за холодильником, який володіє антибактеріальною дією, чистить, дезинфікує, знезаражує внутрішні поверхні холодильника і морозильника, і найголовніше, він не вимагає змивання, оскільки не токсичний і не має запаху;

5. Протерти все м'якою сухою серветкою. Спеціально для холодильників випускається поглинач запахів, який складається з вугільного фільтру і запобігає зміні натуральних запахів, він може підвішуватися на поличку.

Такий аксесуар, як антибактеріальний килимок, має теж важливе значення, він зберігає овочі і фрукти, дозволяючи повітрю циркулювати між продуктами і стінками холодильника.

Для миття краще використовувати ганчірки з мікрофібри і обов'язково захищати шкіру рук рукавичками.

Не допускайте, аби волога при митті потрапляла на перемикач або в систему освітлення.

Джерело: superova.com

Коментарі (0): Чистимо холодильник

Залишити відгук

Ваше ім'я

Ваш E-mail

Коментар

Читати статті по категоріях:
Інші статті
  • Оббивка – обличчя Ваших меблів!

    Обличчям ваших м’яких меблів є беззаперечно оббивка. Водночас, порівняно з каркасом, наповнювачем і т.д., це ще й дуже вразлива зона. А тому потребує ретельного догляду. Правильний догляд завжди є гарантом ...

  • Як позбутись молі?

    Міль в будинку – це серйозна неприємність. Воно і зрозуміло, кому хочеться оплакувати зіпсовані речі і ганяти огидних шкідників. Тому варто докласти зусилля і намагатись так зберігати речі, щоб міль ...

  • Доглядаємо за ванною та душем

    Кілька порад господиням про те, як підтримувати в чистоті і блиску ванну та душ, душову кабінку і крани у ванній кімнаті.